Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Pepita Jimenez + audio online. Lecturas ELI Jovenes y Adultos. Poziom B1

W magazynie
SKU
9788853621139
SKU 9788853621139
Wydawnictwo Eli
Autor Juan Valera
Data Wydania 2016
Oprawa Inna
Nasza cena 27,30 zł Normalna cena 32,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Pepita Jiménez + CD audio - książka z kolekcji Lecturas ELI Jóvenes y Adultos
 
Seria Lecturas ELI Jóvenes y Adultos: 
Lecturas ELI Jóvenes y Adultos to sześciopoziomowa seria książek proponująca oryginalne historie przeznaczone dla osób uczących się języka hiszpańskiego na następujących poziomach:
 
Nivel 1 (600 palabras) A1
Nivel 2 (800 palabras) A2
Nivel 3 (1000 palabras) B1
Nivel 4 (1800 palabras) B2
Nivel 5 (2500 palabras) C1
Nivel 6 Textos integrales C2
 
Książka Pepita Jiménez + CD audio:
Poziom zaawansowania: 3 : B1
 
Treść:
Młody kleryk Don Luis de Vargas odwiedza swoje rodzinne miasteczko. Jego ojciec przygotowuje się właśnie do ślubu z piękną Pepitą - 20 letnią wdową. Don Luis jest zauroczony kobietą, powoli zaczyna się zakochiwać i nachodzą go wątpliwości... Co zwycięży - miłość do kobiety, czy powołanie? 
 
Struktura:
Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Actividades de pre lectura zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki. 
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. 
Po każdym rozdziale następuje sekcja Actividades podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój sprawności językowych związanych z przygotowaniem do DELE. 
W końcowej części książki znajduje się sześciostronicowa sekcja Reportaje prezentująca ciekawe informacje związane z okolicznościami powstania utworu, jego kontekstem historycznym, kulturowym i literackim. 
Książkę zamyka sekcja Test final sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Programa de estudios zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.
 
Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
 
Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
 
Książki z kolekcji Lecturas ELI Jóvenes y Adultos charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.
Seria Lecturas ELI Jóvenes y Adultos opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Marco común europeo de referencia para las lenguas).
Więcej informacji
SKU 9788853621139
Wydawnictwo Eli
Autor Juan Valera
Data Wydania 2016
Oprawa Inna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pepita Jimenez + audio online. Lecturas ELI Jovenes y Adultos. Poziom B1
Twoja ocena