Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Libro de Buen Amor + audio online A2

W magazynie
SKU
9788853617613
SKU 9788853617613
Wydawnictwo Eli
Autor Juan Ruiz
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 80
Format 150 x 210
Nasza cena 25,41 zł Normalna cena 29,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Poziom zaawansowania: 2 (A2).

Treść: Księga o dobrej miłości to średniowieczny traktat poetycki autorstwa Juana Ruiza. Te rozważania o miłości i moralności, ujęte w formę uwag, opowieści i bajek, kreślą także niezwykłą panoramę społeczeństwa hiszpańskiego okresu późnego średniowiecza.

Syllabus:
  • Temas: Amor
  • Historia
  • Amor
  • Religión
  • Literatura
Struktura: Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Actividades de pre lectura zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje sekcja Actividades podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój sprawności językowych związanych z przygotowaniem do DELE.
W końcowej części książki znajduje się sześciostronicowa sekcja Reportaje prezentująca ciekawe informacje związane z okolicznościami powstania utworu, jego kontekstem historycznym, kulturowym i literackim.
Książkę zamyka sekcja Test final sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Programa de estudios zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.
Więcej informacji
SKU 9788853617613
Wydawnictwo Eli
Autor Juan Ruiz
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 80
Format 150 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Libro de Buen Amor + audio online A2
Twoja ocena