Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

La Abeja Haragana + CD

W magazynie
SKU
9788853607744
SKU 9788853607744
Wydawnictwo Eli
Autor Horacio Quiroga
Data Wydania 2012
Oprawa Miękka
Ilość stron 32
Format 150 x 210
Nasza cena 21,16 zł Normalna cena 24,90 zł
Poziom zaawansowania: A2.

Treść: była sobie leniwa pszczoła, której nie chciało się pracować. W końcu z powodu swego lenistwa pewnego dnia zostaje wyrzucona z ula. Pszczoła wpada do wydrążonego pnia drzewa, gdzie rezyduje groźny wąż - i chce ją pożreć! Odtąd życie pszczoły się zmienia...

Lecturas ELI Infantiles y Juveniles to seria książeczek na 4 poziomach trudności proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania napisane specjalnie na potrzeby serii, lub oparte na motywach dzieł klasyków literatury dziecięcej, przeznaczone dla dzieci uczących się języka hiszpańskiego na następujących poziomach: Sub-A1, A1, A1.1 i A2.

Tekst książeczki uzupełnia 5 stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki oraz krótkie informacje na temat autora opowiadania i ilustratora. Ponadto w zestawie znajduje się płyta CD audio z zarejestrowanym nagraniem lektury w wykonaniu rodowitych użytkowników języka hiszpańskiego.

Książka zawiera rozkładane okładki, po wewnętrznej stronie których znajdują się ilustrowane glosariusze ze słówkami nawiązującymi do treści opowiadania oraz praktyczna zakładka do wycięcia.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Książki z kolekcji Lecturas ELI Infantiles y Juveniles charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.

Zobacz fragment książki.
Więcej informacji
SKU 9788853607744
Wydawnictwo Eli
Autor Horacio Quiroga
Data Wydania 2012
Oprawa Miękka
Ilość stron 32
Format 150 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:La Abeja Haragana + CD
Twoja ocena