Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

A la Playa! + audio mp3

W magazynie
SKU
9788853606204
SKU 9788853606204
Wydawnictwo Eli
Autor Dominique Guillemant
Data Wydania 2011
Oprawa Miękka
Ilość stron 32
Format 150 x 210
23,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Poziom zaawansowania: Sub-A1.

Treść: chłopiec o imieniu Sergio spędza słoneczne wakacje nad morzem w towarzystwie babci, dziadka oraz sympatycznego pieska.

Lecturas ELI Infantiles y Juveniles to seria książeczek na 4 poziomach trudności proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania napisane specjalnie na potrzeby serii, lub oparte na motywach dzieł klasyków literatury dziecięcej, przeznaczone dla dzieci uczących się języka hiszpańskiego na poziomach Sub-A1, A1, A1.1, A2.

Tekst książeczki uzupełnia 5 stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki oraz krótkie informacje na temat autora opowiadania i ilustratora. Ponadto w zestawie znajduje się płyta CD audio z zarejestrowanym nagraniem lektury w wykonaniu rodowitych użytkowników języka hiszpańskiego.

Książka zawiera rozkładane okładki, po wewnętrznej stronie których znajdują się ilustrowane glosariusze ze słówkami nawiązującymi do treści opowiadania oraz praktyczna zakładka do wycięcia.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
Więcej informacji
SKU 9788853606204
Wydawnictwo Eli
Autor Dominique Guillemant
Data Wydania 2011
Oprawa Miękka
Ilość stron 32
Format 150 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:A la Playa! + audio mp3
Twoja ocena