Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Perceval ou le Conte du Graal + CD

W magazynie
SKU
9788853617453
SKU 9788853617453
Wydawnictwo Eli
Autor Chrétien de Troyes
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 64
Format 150 x 210
Nasza cena 23,71 zł Normalna cena 27,90 zł
Poziom zaawansowania: A2.

Młody walijczyk Perceval mieszka z matką w lesie. Pewnego dnia napotyka drużynę rycerską i odtąd jego marzeniem staje się przyłączyć się do niej i rozpocząć służbę u Króla Artura.

Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Activités de pré-lecture zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki. W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony.

Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja Activités de post-lecture podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.

W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Gros Plan prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą francuskojęzyczną.

Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Bilan sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Contenus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.
Więcej informacji
SKU 9788853617453
Wydawnictwo Eli
Autor Chrétien de Troyes
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 64
Format 150 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Perceval ou le Conte du Graal + CD
Twoja ocena