Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Et le Recyclage + CD. Poziom A1

W magazynie
SKU
9788853618689
SKU 9788853618689
Wydawnictwo Eli
Autor Jane Cadwallader
Data Wydania 2016
Oprawa Inna
Nasza cena 19,11 zł Normalna cena 23,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
PB3 et le recyclage + CD audio - książka z kolekcji Lectures ELI Poussins
 
Seria Lectures ELI Poussins:
Lectures ELI Poussins to seria książeczek na 4 poziomach trudności proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania napisane specjalnie na potrzeby serii, lub oparte na motywach dzieł klasyków literatury dziecięcej, przeznaczone dla dzieci uczących się języka francuskiego na następujących poziomach:
  • poziom 1 (100 słów) A0
  • poziom 2 (200 słów) A1
  • poziom 3 (300 słów) A1.1
  • poziom 4 (400 słów) A2
 
Książeczka PB3 et le recyclage + CD audio: 
Poziom zaawansowania: A1
 
Treść:
Kiedy robot Marine przestaje działać, kosmita PB3 zmuszony jest wyruszyć na ziemię w poszukiwaniu drewnianej igły, ponieważ na jego planecie nie ma drzew. Na Ziemi spotyka grupę dzieci, które próbują mu pomóc, a przy okazji uczą go wiele na temat recyklingu i przetwarzania odpadów. 
 
Zakres leksykalny:
Les meubles, les vêtements, les jouets, les matériaux, kes émotions, les couleurs, les corps 
 
Zakres gramatyczny:
Le présent de l'indicatif, la forme interroghative, le futur proche (aller + infinitif), la forfme négative, Il y a / Il n'y a pas Struktura:
Tekst książeczki uzupełnia 5 stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki oraz krótkie informacje na temat autora opowiadania i ilustratora. Ponadto w zestawie znajduje się płyta CD audio z zarejestrowanym nagraniem lektury w wykonaniu rodowitych użytkowników języka francuskiego.
 
Książka zawiera rozkładane okładki, po wewnętrznej stronie których znajdują się ilustrowane glosariusze ze słówkami nawiązującymi do treści opowiadania oraz praktyczna zakładka do wycięcia.
 
Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
 
Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
 
 
Książki z kolekcji Lectures ELI Poussins charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.
Seria Lectures ELI Poussins opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Cadre Européen Commun de Référence).
Więcej informacji
SKU 9788853618689
Wydawnictwo Eli
Autor Jane Cadwallader
Data Wydania 2016
Oprawa Inna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Et le Recyclage + CD. Poziom A1
Twoja ocena