Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Manon Lescaut + audio online A2

W magazynie
SKU
9788853617583
SKU 9788853617583
Wydawnictwo Eli
Autor Abbe Prevost
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 112
Format 150 x 210
Nasza cena 27,95 zł Normalna cena 32,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Poziom zaawansowania 2: A2.

Treść: Młodzieniec de Grieux, wzorowy uczeń kolegium w Amiens, zakochuje się w pięknej i młodej dziewczynie Manon. Wspólnie uciekają do Paryża, gdzie przez chwilę wiodą szczęśliwe życie, jednak Manon, rozpieszczona i przyzwyczajona do luksusowego życia, zaczyna znajdować sobie bogatych kochanków, którzy są w stanie zaspokoić jej wygórowane potrzeby materialne. Zrozpaczony des Grieux oddaje się studiom teologicznym, jednak los ma go jeszcze połączyć z Manon Lescaut...

Struktura: Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Activités de pré-lecture zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja Activités de post-lecture podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.
W końcowej części książki znajdują się dwustronicowa sekcje Grand angle i Gros plan prezentujące ciekawe informacje związane z życiem i twórczością Victora Hugo, okolicznościami powstania książki, oraz dodatkowymi informacjami kulturowo-cywilizacyjnymi.
Książkę zamyka sekcja Bilan sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Contenus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.
Więcej informacji
SKU 9788853617583
Wydawnictwo Eli
Autor Abbe Prevost
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 112
Format 150 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Manon Lescaut + audio online A2
Twoja ocena