Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Lexicus Słownik Prawniczy i Ekonomiczny Polsko-Angielski Zbiór Słów i Zwrotów Prawniczych i Gospodarczych

W magazynie
SKU
9788364051067
SKU 9788364051067
Wydawnictwo Level Trading
Autor Jacek Gordon
Data Wydania 2013
Oprawa Twarda
99,75 zł
Niniejszy słownik stanowi wyjątkową publikację na polskim rynku wydawniczym, jest bowiem największym z dotychczas opublikowanych, polsko-angielskim zbiorem haseł z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego i karnego, ekonomii, finansów, bankowości, obrotu giełdowego, marketingu, ubezpieczeń, informatyki, statystyki, transportu oraz terminów związanych z Unią Europejską, zawierającym także nazwy unijnych instytucji i programów. Opracowanie uwzględnia różnice pomiędzy brytyjskim i amerykańskim słownictwem.
Całość liczy około 48000 uporządkowanych alfabetycznie haseł i jest niezbędnym źródłem trudnego i specyficznego języka jakim jest angielski język prawniczy i gospodarczy, stanowi także znakomite narzędzie dla tłumaczy oraz osób zajmujących się pisaniem i tworzeniem pism urzędowych w firmach i instytucjach.
 
- Największy dotychczas wydany w Polsce polsko-angielski zbiór haseł, zwrotów i zdań niezbędnych w posługiwaniu się językiem angielskim w zakresie prawa, gospodarki, ekonomii, polityki, Unii Europejskiej, marketingu i biznesu.
- Około 48000 zaktualizowanych haseł z różnych dziedzin prawa i gospodarki.
- Znakomite narzędzie dla tłumaczy angielskiego języka prawniczego i gospodarczego.
- Publikacja adresowana do tłumaczy, pracowników kancelarii prawniczych, przedsiębiorców, nauczycieli specjalistycznego języka angielskiego, studentów filologii, prawa i ekonomii.
Więcej informacji
SKU 9788364051067
Wydawnictwo Level Trading
Autor Jacek Gordon
Data Wydania 2013
Oprawa Twarda
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lexicus Słownik Prawniczy i Ekonomiczny Polsko-Angielski Zbiór Słów i Zwrotów Prawniczych i Gospodarczych
Twoja ocena