Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Lexicus Słownik Prawniczy i Ekonomiczny Polsko-Angielski Zbiór Słów i Zwrotów Prawniczych i Gospodarczych

W magazynie
SKU
9788364051067
SKU 9788364051067
Wydawnictwo Level Trading
Autor Jacek Gordon
Data Wydania 2013
Oprawa Twarda
Nasza cena 79,80 zł Normalna cena 99,75 zł
Niniejszy słownik stanowi wyjątkową publikację na polskim rynku wydawniczym, jest bowiem największym z dotychczas opublikowanych, polsko-angielskim zbiorem haseł z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego i karnego, ekonomii, finansów, bankowości, obrotu giełdowego, marketingu, ubezpieczeń, informatyki, statystyki, transportu oraz terminów związanych z Unią Europejską, zawierającym także nazwy unijnych instytucji i programów. Opracowanie uwzględnia różnice pomiędzy brytyjskim i amerykańskim słownictwem.
Całość liczy około 48000 uporządkowanych alfabetycznie haseł i jest niezbędnym źródłem trudnego i specyficznego języka jakim jest angielski język prawniczy i gospodarczy, stanowi także znakomite narzędzie dla tłumaczy oraz osób zajmujących się pisaniem i tworzeniem pism urzędowych w firmach i instytucjach.
 
- Największy dotychczas wydany w Polsce polsko-angielski zbiór haseł, zwrotów i zdań niezbędnych w posługiwaniu się językiem angielskim w zakresie prawa, gospodarki, ekonomii, polityki, Unii Europejskiej, marketingu i biznesu.
- Około 48000 zaktualizowanych haseł z różnych dziedzin prawa i gospodarki.
- Znakomite narzędzie dla tłumaczy angielskiego języka prawniczego i gospodarczego.
- Publikacja adresowana do tłumaczy, pracowników kancelarii prawniczych, przedsiębiorców, nauczycieli specjalistycznego języka angielskiego, studentów filologii, prawa i ekonomii.
Więcej informacji
SKU 9788364051067
Wydawnictwo Level Trading
Autor Jacek Gordon
Data Wydania 2013
Oprawa Twarda
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lexicus Słownik Prawniczy i Ekonomiczny Polsko-Angielski Zbiór Słów i Zwrotów Prawniczych i Gospodarczych
Twoja ocena