Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Language Hub Elementary A2. Książka Nauczyciela + Kod do Teacher's App

W magazynie
SKU
9781380016720
SKU 9781380016720
Wydawnictwo Macmillan
Autor Jeremy Day, Gareth Rees
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Format 220 x 300
Nasza cena 168,30 zł Normalna cena 198,00 zł
Language Hub to sześciopoziomowy (A1–C1) i elastyczny kurs języka angielskiego dla dorosłych. Materiał został starannie przemyślany i dobrany pod względem stopnia trudności, tak aby rozwijać cztery podstawowe sprawności językowe, ze szczególnym naciskiem na skuteczną komunikację. W każdym rozdziale znajduje się duża ilość zadań rozwijających mówienie w pełni zintegrowanych z lekcjami gramatycznymi, leksykalnymi oraz poświęconymi słuchaniu i czytaniu. Zadania zawarte w podręczniku zwiększają motywację i pewność siebie studentów oraz dostarczają im wiele okazji do aktywnego ćwiczenia zdobytych umiejętności.

Kurs wyróżnia bogata i nowoczesna obudowa, m.in. dostępne materiały wideo i cyfrowe. Lekcje oparte na bazie serii satyrycznych filmów Cafe Hub pomagają zaprezentować wykorzystanie poznanego języka funkcjonalnego w realistycznych i życiowych sytuacjach. Studenci mogą również pracować na autentycznych filmach poruszających ciekawe, współczesne tematy z takich źródeł jak np. „The Guardian”. Stworzone zostały także dedykowane aplikacje mobilne dla studentów i nauczycieli.

Kurs Language Hub umożliwia lektorom łatwe przygotowanie interesujących i motywujących zajęć. Książka nauczyciela zawiera m.in. odpowiedzi do zadań, inspirujące wskazówki i pomysły na dodatkowe aktywności. Sekcje Methodology Hub to szczególnie przydatna pomoc zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych nauczycieli języka obcego.
Więcej informacji
SKU 9781380016720
Wydawnictwo Macmillan
Autor Jeremy Day, Gareth Rees
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Format 220 x 300