Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

The Bremen Town Musicians + MultiROM. Poziom A1.1 Movers

W magazynie
SKU
9788853622914
SKU 9788853622914
Wydawnictwo Eli
Autor adaptacja: Lisa Suett
Rok Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 32
Nasza cena 19,12 zł Normalna cena 23,90 zł
Poziom zaawansowania 2: A1.1

Treść: Adaptacja klasycznej bajki "Muzykanci z Bremy".

Tekst książeczki uzupełniają wplecione w tekst ćwiczenia, a także 3 strony z zabawnymi kolorowymi zadaniami podsumowującymi. Integralną część opowieści stanowi także piosenka, którą można wykonywać wraz z bohaterami. W zestawie znajduje się płyta zawierająca nagranie lektury w wykonaniu rodowitych użytkowników języka angielskiego, animowaną wersję opowieści doskonałą do pracy z tablicą interaktywną oraz dodatkowe multimedialne ćwiczenia (na komputery PC oraz Mac).

Ponadto treść uzupełniają: udramatyzowany tekst opowieści, który umożliwia odegranie historii przez uczniów, oraz sekcja "Make it", w której znajdują się propozycje prac techniczno-plastycznych nawiązujących do treści książki.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
Więcej informacji
SKU 9788853622914
Wydawnictwo Eli
Autor adaptacja: Lisa Suett
Rok Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 32
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:The Bremen Town Musicians + MultiROM. Poziom A1.1 Movers
Twoja ocena