Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

The Age of Innocence + CD

W magazynie
SKU
9788853620293
SKU 9788853620293
Wydawnictwo ELI & ET TOI
Autor Edith Wharton
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 112
Format 150 x 210
Nasza cena 34,11 zł Normalna cena 37,91 zł
Poziom zaawansowania: Stage 3 Intermediate (1000 headwords) B1 PET

Treść:
Newland Archer, spadkobierca jednej z najznamienitszych nowojorskich rodzin, planuje przykładne małżeństwo. Pewnego wieczora poznaje jednak hrabinę Helenę Oleńską. Ta piękna kobieta pełna egzotycznego czaru wróciła właśnie do Nowego Jorku z Polski z powodu jakiegoś tajemniczego skandalu. Newland wikła się w sieć sprzecznych uczuć i pragnień, w wewnętrzną walkę pomiędzy obowiązkiem i tradycją, a tajemnicą i siłą miłości...

Struktura:
Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów i dwustronicową sekcją Before You Read Activities zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja After-Reading Activities podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.
W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Focus on prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą anglojęzyczną.
Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Test yourself sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
Więcej informacji
SKU 9788853620293
Wydawnictwo ELI & ET TOI
Autor Edith Wharton
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 112
Format 150 x 210