Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Loving London + CD. Teen ELI Readers. Poziom A2

W magazynie
SKU
9788853617422
SKU 9788853617422
Wydawnictwo Eli
Autor Angela Tomkinson
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 64
Format 150 x 210
25,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Poziom zaawansowania: A2 (800 słów).

Fascynująca podróż po Londynie, odsłaniająca zarówno jego historię, jak i współczesne, multikulturowe oblicze.

Seria Teen ELI Readers: Teen ELI Readers to trzypoziomowa seria książeczek proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania przeznaczone dla dzieci i młodzieży uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1.

Książka podzielona jest na rozdziały prezentujące różne tematy i miejsca związane z Londynem. W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Focus on prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą anglojęzyczną. Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Test yourself sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanego tekstu, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej treści sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście. Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dzieci i młodzieży obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
Więcej informacji
SKU 9788853617422
Wydawnictwo Eli
Autor Angela Tomkinson
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 64
Format 150 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Loving London + CD. Teen ELI Readers. Poziom A2
Twoja ocena