Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Jane Eyre + audio mp3

W magazynie
SKU
9788853607935
SKU 9788853607935
Wydawnictwo Eli
Autor Charlotte Brontë
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 150 x 210
Nasza cena 27,30 zł Normalna cena 32,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Poziom zaawansowania: Stage 3 Intermediate (1000 headwords) B1 PET

Treść:
Jane Eyre jest sierotą. Nie jest jednak zwyczajną młodą kobietą - w czasach, gdy prawa i wolność kobiet są bardzo ograniczone, jest zdeterminowana, by pomimo swego nieszczęśliwego dzieciństwa osiągnąć w życiu sukces. Jednak gdy poznaje enigamtycznego pana Rochestera, jej niezależność zostaje wystawiona na próbę. Czy Jane odnajdzie w końcu szczęście, którego tak bardzo pragnie?

Struktura:
Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Before You Read Activities zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja After-Reading Activities podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.
W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Focus on prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą anglojęzyczną.
Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Test yourself sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe młodzieży i dorosłych obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
Więcej informacji
SKU 9788853607935
Wydawnictwo Eli
Autor Charlotte Brontë
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 150 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Jane Eyre + audio mp3
Twoja ocena