Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Egghead + CD. Poziom A2

W magazynie
SKU
9788853621016
SKU 9788853621016
Wydawnictwo Eli
Autor Michael Lacey Freeman
Rok Wydania 2016
Oprawa Inna
Nasza cena 20,73 zł Normalna cena 25,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
div> Egghead + CD audio - lektura do nauki języka angielskiego dla nastolatków z nagraniem audio i suplementem edukacyjnym w języku polskim.
 
Seria Teen ELI Readers: Teen ELI Readers to trzypoziomowa seria książeczek proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania przeznaczone dla dzieci i młodzieży uczących się języka angielskiego na następujących poziomach:
 
-Stage 1 Elementary (600 headwords) A1 Movers
-Stage 2 Pre-Intermediate (800 headwords) A2 Flyers/KET
-Stage 3 Intermediate (1000 headwords) B1 PET
 
Książeczka Egghead + CD audio:
Poziom zaawansowania 2: A2
 
Treść:
Sam spędza wakacje u swego wuja, z dala od wielkiego miasta.Wszystko jest tutaj zupełnie inne niż w Londynie: rzeka, łodzie... a także nowa przyjaciółka, Rachel. Pewnego dnia dzieci znajdują dziwnego ptaka, który u nogi ma przywiązaną linę i z jakiegoś powodu nie może latać... Potem pojawiają się dwaj tajemniczy mężczyźni w czerni...
 
Syllabus::
School, family, Friendship, Emotions
 
Verbs: 
 
Present Perfect Simple, Present Simple, Present Continuous, Past Simple, Past Continuous, Future with going to, Will for future reference, promises and predictions.
Can for ability and permission, Could for past ability, requests and suggestions
Type One conditionals
Must / Have to for obligations, Should for suggestions
Common phrasal verbs
 
Struktura:
Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Before You Read Activities zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki. 
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja After-Reading Activities podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania. 
W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Focus on prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą anglojęzyczną.
Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Test yourself sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.
 
Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dzieci i młodzieży obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
Książki z kolekcji Teen ELI Readers charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem. Seria Teen ELI Readers opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages).
 
 
Więcej informacji
SKU 9788853621016
Wydawnictwo Eli
Autor Michael Lacey Freeman
Rok Wydania 2016
Oprawa Inna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Egghead + CD. Poziom A2
Twoja ocena