Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

A Study in Scarlet + CD

W magazynie
SKU
9788853621078
SKU 9788853621078
Wydawnictwo ELI & ET TOI
Autor Sir Arthur Conan Doyle
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 80
Format 150 x 210
Nasza cena 34,11 zł Normalna cena 37,91 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Poziom zaawansowania: Stage 1 Elementary (600 headwords) A1Treść:

Kiedy Sherlock Holmes i Dr Watson otrzymują list od policji muszą sprostać wyzwaniu i rozwikłać tajemniczą sprawę. Kim jest bogaty mężczyzna w pustym domu? W jaki sposób umarł? I przede wszystkim - kto go zabił?Struktura:

Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały, poprzedzona obrazkową prezentacją bohaterów oraz sekcją Before You Read Activities zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.

W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja After-Reading Activities podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.

W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Focus on prezentująca ciekawe informacje związane z autorem oraz cywilizacją i kulturą anglojęzyczną.

Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Test yourself sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe młodzieży i dorosłych obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
Więcej informacji
SKU 9788853621078
Wydawnictwo ELI & ET TOI
Autor Sir Arthur Conan Doyle
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 80
Format 150 x 210