Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Kwalifikacja A.36 Prowadzenie Rachunkowości. Podręcznik do Nauki Zawodów Technik Ekonomista i Technik Rachunkowości Część 1

W magazynie
SKU
9788328326606
SKU 9788328326606
Wydawnictwo Helion
Autor Marcin Michalik, Gabriela Piech
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 480
49,90 zł
Kwalifikacja A.36. Część 1. Prowadzenie rachunkowości. Podręcznik do nauki zawodów technik ekonomista i technik rachunkowości. Podręcznik do rachunkowości według stanu prawnego na dzień 1 lipca 2016 roku.

Ekonomista to zawód powszechny w gospodarce rynkowej. Zatrudnienie wykwalifikowanego ekonomisty gwarantuje sukces finansowy przedsiębiorstwa. Taki pracownik przygotowuje informacje będące podstawą decyzji podejmowanych przez kadrę kierowniczą. Uczeń kształcący się w zawodzie technika ekonomisty po ukończeniu edukacji staje się specjalistą w zakresie organizowania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz prowadzenia rachunkowości w przedsiębiorstwach.

Kwalifikacja A.36. Część 1. Prowadzenie rachunkowości. Podręcznik do nauki zawodów technik ekonomista i technik rachunkowości to podręcznik przeznaczony do nauki w zawodach technik ekonomista oraz technik rachunkowości, zgodny z nową podstawą programową kształcenia zawodowego. Materiał zawiera aktualne rozwiązania i zastosowania przepisów ustawy o rachunkowości. To doskonałe kompendium wiedzy na temat prowadzenia ewidencji księgowej w przedsiębiorstwie. Jego niewątpliwym atutem są zadania przygotowujące uczniów, słuchaczy i uczestników kursów do egzaminu zawodowego z kwalifikacji A.36. Prowadzenie rachunkowości. Co szczególnie istotne, podręcznik zawiera rozdział omawiający zasady prowadzenia ksiąg rachunkowych w przedsiębiorstwie oraz odrębne rozdziały dotyczące ewidencji operacji gospodarczych w przedsiębiorstwach: produkcyjnym, handlowym i usługowym, wzbogacone o zadania do samodzielnego rozwiązania.

Technik Ekonomista to doskonały, charakteryzujący się wysoką jakością i kompletny zestaw edukacyjny, przygotowany przez dysponujących ogromnym doświadczeniem liderów na rynku książek edukacyjnych i biznesowych.
Więcej informacji
SKU 9788328326606
Wydawnictwo Helion
Autor Marcin Michalik, Gabriela Piech
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 480
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kwalifikacja A.36 Prowadzenie Rachunkowości. Podręcznik do Nauki Zawodów Technik Ekonomista i Technik Rachunkowości Część 1
Twoja ocena