Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Kroniki opętanej

W magazynie
SKU
9788365853615
SKU 9788365853615
Wydawnictwo Wydawnictwo Krytyki Politycznej
Autor Artur Nowak
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 288
Format 125 x 195
36,90 zł
Historia nastolatki, której życie zmienia się w dramat. "Kroniki opętanej" to mrożący krew w żyłach thriller, obok którego nie można przejść obojętnie.

Marta jest dziewczyną, której w życiu niczego nigdy nie brakowało. Otoczona miłością, nie musiała się wcale martwić o to, że stanie jej się coś złego. Życie wydaje jej się więc idealne, a ludzie dobrzy. W wieku nastoletnim spotyka swoją pierwszą, wymarzoną miłość. Marta nawet nie jest w stanie przewidzieć tragedii, która już wkrótce ma odebrać jej to wszystko, co miała dotychczas.

Kiedy w życiu Marty dochodzi do rodzinnej tragedii, opiekę nad dziewczyną przejmuje babcia oraz wujek. Są oni ludźmi głębokiej wiary. Już wkrótce Marta zaczyna przeżywać prawdziwe piekło. Osoby, które teraz pełnią nad nią opiekę, zupełnie nie rozumieją sytuacji, w której znalazła się nastolatka. Kiedy Marta każdego dnia walczy z traumą, babcia z wujkiem postanawiają poprosić o pomoc najlepszego w ich mniemaniu "specjalistę". Do Marty, w asyście trzech osiłków, przyjeżdża ksiądz egzorcysta, który jest znajomym opiekunów dziewczyny. W krótkim czasie Marta zostaje przez niego uznana za opętaną przez diabelskie moce.

Polska jest krajem, w którym coraz większa ilość dzieci cierpi z powodu zaburzeń psychicznych. Kiedy trudno o profesjonalną pomoc, bliscy czasem decydują się zaangażować egzorcystę, bo nie widzą innego wyjścia z sytuacji. Historia Marty została zainspirowana faktami i jest opowieścią, która w dzisiejszych czasach mogłaby przytrafić się każdemu dziecku z problemami o podłożu psychicznym.

"Kroniki opętanej" to powieść napisana przez Artura Nowaka. Autor pracuje zawodowo jako adwokat, który brał też udział w wielu rozprawach sądowych. Jego specjalizacją są sprawy karne. Autor niejednokrotnie w swojej karierze reprezentował osoby poszkodowane oraz sprawców w rozprawach, które dotyczyły pedofilii.
Więcej informacji
SKU 9788365853615
Wydawnictwo Wydawnictwo Krytyki Politycznej
Autor Artur Nowak
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 288
Format 125 x 195
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kroniki opętanej
Twoja ocena