Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Królewski Wyścig

W magazynie
SKU
5904262951337
SKU 5904262951337
Wydawnictwo Muduko
Data Wydania 2021
Oprawa Pudełko
Format 200 x 200 x 38
55,40 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Szukasz gry, która sprawdzi się podczas długich spotkań rodzinnych? A może chcesz zaskoczyć swoje pociechy niebanalnym upominkiem? Sięgnij po grę "Królewski Wyścig" - wyjątkowo dynamiczną rozgrywkę, która uczy strategicznego myślenia i rozwija wyobraźnię!

Pewna kraina rozstrzyga w nietypowy sposób, kto obejmie nad nią panowanie. Koronę zdobywa zwycięzca wyjątkowego wyścigu. Jednak nie tylko liczy się w nim szybkość - sprawdzone zostaną również inne cechy ważne u przyszłego władcy. By wygrać, trzeba podejmować szybkie decyzje - jeden nieostrożny krok może przekreślić marzenia o koronie...

Grę cechują proste zasady, które sprawiają, że rozgrywka będzie przyjemnością dla całej rodziny. Każdy uczestnik wciela się w dowódcę jednego z klanów, które chcą objąć panowanie nad bajkową krainą. Przebieg gry opiera się na rzutach kostką i wyborze, którą drogą chce się podążać. Uczestnik musi w krótkim czasie zdecydować, czy chce zablokować przeciwnika, czy woli skupić się na własnych postaciach.

Zwycięstwo nie jest jednak proste - korona czeka na odważnego śmiałka, który poza szybkością wykaże się taktyką godną samego króla. Gra rozwija strategiczne myślenie i jest atrakcyjnym treningiem wyobraźni. Plansza do gry składa się z kilku części, które pozwalają na przeprowadzanie wielu wariantów rozgrywki - każdy wyścig może mieć zupełnie inną trasę i być naszpikowany przeróżnymi przeszkodami. Ta gra nadaje się idealnie dla osób, które wcześniej nie miały styczności z planszówkami.

Grę stworzyło studio Ankama - ta francuska marka znana jest ze swoich oryginalnych planszówek. Jednym z ich najpopularniejszych tytułów są "Sąsiedzi" - nietuzinkowa gra o dwóch hodowcach zwierząt, w której zakochał się cały świat.

Główne atuty

  • Świetna gra rodzinna: bardzo proste zasady nie sprawią trudności nikomu: rzuć kośćmi i wykonaj dostępne akcje.
  • Uczy podejmowania najkorzystniejszych decyzji: czy wykonać przerzut? Którymi biegaczami się ruszyć? Lepiej blokować przeciwnika, czy samemu biec do przodu? Bardzo angażująca.  
  • Plansza składa się z kilku części, które można układać na różne sposoby – trasa wyścigu może mieć różne kształty.
  • Gra, którą warto mieć pod ręką. Rozgrywka jest dynamiczna i szybka, dzięki czemu gra szybko się nie znudzi.
Więcej informacji
SKU 5904262951337
Wydawnictwo Muduko
Data Wydania 2021
Oprawa Pudełko
Format 200 x 200 x 38
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Królewski Wyścig
Twoja ocena