Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Kreuz und Quer Durch Berlin + MP3 Online. Junge ELI Lekturen

W magazynie
SKU
9788853626448
SKU 9788853626448
Wydawnictwo Eli
Autor Gudrun Gotzmann
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 64
Format 150 x 210
Nasza cena 23,71 zł Normalna cena 31,90 zł
Poziom zaawansowania 2: A2 (Fit 2)

Nastoletnia Włoszka Emma spędza wakacje w Berlinie jako gość niemieckiej rodziny. Kiedy pies Rufus nagle znika i rozpoczynają się jego poszukiwania, okazuje się, że można zwiedzić Berlin także i wten sposób...

Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Vor dem Lesen zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki. W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony.

Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania. W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Zum Weiterlesen prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą niemieckojęzyczną.

Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Teste dich selbst! sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dzieci i młodzieży obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
Więcej informacji
SKU 9788853626448
Wydawnictwo Eli
Autor Gudrun Gotzmann
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 64
Format 150 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kreuz und Quer Durch Berlin + MP3 Online. Junge ELI Lekturen
Twoja ocena