Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Kids Can! Starter. Pupil's Book + P's App

W magazynie
SKU
9788381526296
SKU 9788381526296
Wydawnictwo Macmillan
Autor Sarah Hillyard
Data Wydania 2023
Oprawa Inna
Nasza cena 41,16 zł Normalna cena 49,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Kids Can! to kurs dla szkół podstawowych zgodny z LOMLOE, który pomaga każdemu dziecku odkryć związek między tym, co kocha, a tym, czego może się nauczyć po angielsku!.
Atuty Kids Can!
Kids Can! wzbudza ciekawość uczniów!
Kids Can! zachęca dzieci do zadawania pytań, rozwijania świadomości tego, jak język działa poprzez strategie wielojęzyczne, zgłębiania tematów międzyprzedmiotowych i rozwijania odpowiedzialnego podejścia do zrównoważonego rozwoju. Wszystko to angażuje naturalną ciekawość dzieci i wzbudza pasję do nauki.
Kids Can! inspiruje kreatywność uczniów!
Kreatywna ekspresja odgrywa kluczową rolę w rozwoju emocjonalnym dzieci, a w Kids Can! uczniowie mogą odkrywać, rozwijać i dzielić się własną wyobraźnią i pomysłami, aby stworzyć coś nowego, poprzez włączenie zajęć obejmujących sztukę, taniec, poezję, kreatywne myślenie, rozwiązywanie problemów i krytyczne myślenie.
Kids Can! rozwija prawdziwe kompetencje komunikacyjne!
Treści i filmy z prawdziwego świata z prawdziwymi dziećmi rozbudzają naturalną ciekawość uczniów, aby dowiedzieć się więcej o otaczającym ich świecie. Dzieci mogą! daje uczniom cel do komunikowania się i rozwijania umiejętności mediacji językowej, które ułatwiają wzajemne zrozumienie w codziennych sytuacjach i pomagają dzieciom stać się pewnymi mówcami.
Kids Can! sprzyja współpracy!
Wspólne uczenie się i wspólna praca nad projektami budują umiejętności społeczne i emocjonalne. W Kids Can!, społeczne i emocjonalne uczenie się i wartości są kontekstualizowane w historiach i budują świadomość kulturową, aby pomóc uczniom wyrosnąć na dociekliwych, życzliwych i odpowiedzialnych obywateli świata.
Kids Can!wspiera i celebruje inkluzję!
Kids Can! skupia się na potrzebach nauczycieli i ich uczniów, a także oferuje starannie zaprojektowane treści, zasoby cyfrowe, narzędzia i wskazówki oraz materiały dostosowane do klas o zróżnicowanym poziomie umiejętności. Ten łatwy w użyciu kurs oferuje prawdziwe wsparcie i pomaga stworzyć atmosferę integracyjną w klasie – w której celebrowane są zainteresowania i talenty każdego dziecka, a potrzeby każdego dziecka są wspierane.
Więcej informacji
SKU 9788381526296
Wydawnictwo Macmillan
Autor Sarah Hillyard
Data Wydania 2023
Oprawa Inna