Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Kapitan Nauka. Zwierzęta w paski i łaty. Poradnik + karty kontrastowe

W magazynie
SKU
9788366404045
SKU 9788366404045
Wydawnictwo EDGARD
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2020
Oprawa Pudełko
Ilość stron 16
Format 110 x 110
Nasza cena 14,98 zł Normalna cena 19,99 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
"Karty kontrastowe. Zwierzęta w paski i łaty" to wyjątkowa propozycja dla maluszków, do wspólnych zabaw już od pierwszych dni życia. Aktywności z kartami pozwalają na rozwój potencjału najmłodszych, stymulują wzrok i skupiają uwagę na czarnej i białej barwie, które są najbardziej widoczne w początkowym etapie rozwoju. Podczas ćwiczeń z kontrastowymi kartami, dziecko rozwinie umiejętność koncentracji oraz inteligencję wizualno-przestrzenną. Zabawa z kartami to także świetny pomysł na wspólne spędzanie czasu i budowanie więzi z maluszkiem w pierwszych miesiącach życia.

Na kartach przedstawiono zwierzęta w wersji czarno-białej lub biało-czarnej, które występują w środowisku naturalnym np. pingwin, krowa, zebra. Na odwrocie kart, oprócz wizerunków zwierząt pojawiły się również najprostsze kształty i figury w kolorach, które dziecko rozpoznaje zaraz po czarnym i białym, czyli czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim. Zabawa z kartami pozytywnie wpłynie na rozwój spostrzegania wzrokowego, wyobraźni przestrzennej oraz koordynacji oko-ręka. Pozwoli też dziecku lepiej rozumieć otaczający świat, poznając zwierzęta i kształty.

W zestawie jest 17 kart kontrastowych wykonanych z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość elementów. Wiele inspiracji na zabawy oraz wskazówki do użycia kart znajdziecie w dołączonym poradniku pedagożki i terapeutki Anny Zych.
Więcej informacji
SKU 9788366404045
Wydawnictwo EDGARD
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2020
Oprawa Pudełko
Ilość stron 16
Format 110 x 110
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kapitan Nauka. Zwierzęta w paski i łaty. Poradnik + karty kontrastowe
Twoja ocena