Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Kapitan Nauka. Koncentracja. Gra Planszowa

W magazynie
SKU
5907608646522
SKU 5907608646522
Wydawnictwo EDGARD
Autor Joanna Zagrajek, Magdalena Przedniczek
Rok Wydania 2019
Oprawa Pudełko
Format 222 x 222
Nasza cena 23,94 zł Normalna cena 39,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Pomóż dziecku lepiej skupić się na nauce.

Zestaw edukacyjny, który ułatwia dziecku efektywną naukę i eliminuje trudności wczesnoszkolne. Umiejętność skupienia uwagi pozwala dziecku szybko i efektywnie się uczyć i rozwijać możliwości. Dzięki niej potrafi się skoncentrować na wykonywanej czynności, pamięta, co zjadło na obiad w szkole albo na co zwracała uwagę nauczycielka pod koniec lekcji. Umiejętność koncentracji uwagi pomaga przetwarzać i selekcjonować informacje, czyli np. lepiej rozumieć nowy materiał i planować proces samodzielnej nauki.

Koncentracja to zestaw zagadek obrazkowych do rozwiązywania kredkami oraz mazakiem suchościeralnym. W książce (48 str.) znajduje się ponad 40 zabaw polegających m.in. na wyszukiwaniu różnic i podobieństw, odgadywaniu szyfrów, uzupełnianiu szeregów, wykreślanek czy krzyżówek.

W aktywnym rozwiązywaniu zadań pomagają angażujące uwagę ilustracje Sary Olszewskiej, przygotowane z myślą o uczniach edukacji początkowej i dostosowane do ich możliwości percepcyjnych. Na 30 dwustronnych, zmywalnych kart (60 zadań) znajdują się zadania wspierające umiejętności swobodnego czytania, pisania i liczenia. Flamaster suchościeralny umożliwia natomiast wielokrotne rozwiązywanie zagadek oraz wiele godzin twórczej rozrywki.

Rozwijane umiejętności: spostrzegawczość, myślenie logiczne, motoryka mała, koncentracja.

Więcej informacji
SKU 5907608646522
Wydawnictwo EDGARD
Autor Joanna Zagrajek, Magdalena Przedniczek
Rok Wydania 2019
Oprawa Pudełko
Format 222 x 222
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kapitan Nauka. Koncentracja. Gra Planszowa
Twoja ocena