Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Hopsasa! 2+. Kapitan Nauka. Gra planszowa. EDGARD

W magazynie
SKU
5903699821831
SKU 5903699821831
Wydawnictwo EDGARD
Data Wydania 2022
Oprawa Pudełko
Nasza cena 19,37 zł Normalna cena 26,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Gra loteryjka. Hopsasa! (2+) to tematyczna gra dla przedszkolaków, które uwielbiają śmiałe wygibasy. Dzieci poznają zabawy i aktywności ruchowe na świeżym powietrzu lub w domu, a także doskonalą spostrzegawczość i refleks w wyszukiwaniu szczegółów. Celem gry jest przyporządkowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednich miejscach. Przy okazji gracze zdobywają wiedzę m.in. o tym, w co i czym się bawić w określonych porach roku, a także zaczynają rozgrzewkę już podczas rozgrywki.


Gra na refleks i spostrzegawczość!


W co się bawić zimą? Gdzie i kiedy najlepiej puszczać latawce? Do czego służy wstążka? Gra  loteryjka. Hopsasa! (2+) to zabawa na spostrzegawczość doskonaląca również umiejętność opowiadania. Kolorowe ilustracje Patrycji Fabickiej w barwny i realistyczny sposób przedstawiają maluchy w ruchu i zachęcają do opisywania i odtwarzania ulubionych zabaw. Proste zasady pozwalają skoncentrować się na rozgrywce i doskonalić refleks oraz koordynację oko-ręka. Grę można dostosować do wieku i możliwości uczestników.


Rozwój:  • poznawanie świata,

  • spostrzegawczość,

  • myślenie logiczne,

  • koordynacja oko-ręka


 


Autorzy:


Patrycja Fabicka – ilustratorka książek dla dzieci, czasopism i gier. Autorka opowiadań w języku polskim i angielskim. Tworzy materiały publikowane tradycyjnie oraz online.


W serii również  • Gra loteryjka. Urodziny tygryska 2+

  • Gra memo. Jednorożce i lamy 3+

  • Gra memo. Królewny i smoki 3+

Więcej informacji
SKU 5903699821831
Wydawnictwo EDGARD
Data Wydania 2022
Oprawa Pudełko