Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Kak Raz 1. Język Rosyjski. Podręcznik + CD. Liceum i Technikum

W magazynie
SKU
9788302181085
SKU 9788302181085
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Olga Tatarchyk
Data Wydania 2019
Nr dop. MEN 966/1/2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 164
Nasza cena 44,78 zł Normalna cena 55,30 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Cykl podręczników Kak Raz jest przeznaczony dla uczniów rozpoczynających naukę języka rosyjskiego po szkole podstawowej, którzy nie zdają matury z tego przedmiotu. Nacisk został w nim położony na realizację treści nauczania i kształcenie umiejętności wskazanych w podstawie programowej, wersja III.2.0. Jest w pełni zgodny z wymaganiami nowej podstawy programowej i prowadzi do osiągnięcia poziomu A2+.

Koncepcja metodyczno-dydaktyczna podręcznika Как раз opiera się na założeniach dydaktyki komunikacyjnej. Zgodnie z nimi przez prezentowanie języka w realnych kontekstach komunikacyjnych uczniowie nabierają biegłości w realizowaniu różnych, właściwych dla danej sytuacji celów komunikacyjnych.

Tematy poruszane w lekcjach są doskonale dostosowane do zainteresowań dzisiejszych nastolatków. Współczesne rosyjskie słownictwo wprowadzane na kartach książki ułatwia uczniom rozumienie tekstów użytkowych.

Cykl zakłada autonomiczne kierowanie procesem uczenia się przez ucznia oraz indywidualizację nauczania, czemu sprzyjać mają dodatkowe materiały: teksty o tematyce realio- i kulturoznawczej dotyczące Rosji oraz strona z zadaniami trudniejszymi dla uczniów zdolniejszych, chcących w szerszym zakresie poznać język rosyjski).

Dodatkowo zastosowano w nim spiralny układ treści, polegający na powracaniu do zagadnień poruszonych wcześniej w celu ich utrwalenia i poszerzenia.
Więcej informacji
SKU 9788302181085
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Olga Tatarchyk
Data Wydania 2019
Nr dop. MEN 966/1/2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 164
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kak Raz 1. Język Rosyjski. Podręcznik + CD. Liceum i Technikum
Twoja ocena