Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Język Niemiecki w IT. Rozmówki

W magazynie
SKU
9788328336629
SKU 9788328336629
Wydawnictwo Helion
Autor Marcin Jackiewicz
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 155 x 235
29,90 zł
Współpracujesz z niemieckimi klientami? Myślisz o przeprowadzce za zachodnią granicę? Chcesz poszerzyć swoje umiejętności językowe? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ta książka jest dla Ciebie!

Polscy informatycy dali się światu poznać z jak najlepszej strony, więc świat upomina się o nich. Coraz więcej rodzimych firm współpracuje z europejskimi klientami, dla których podstawowym językiem komunikacji jest niemiecki. Liczne organizacje zza Odry korzystają z outsourcingu świadczonego przez polskich przedsiębiorców. Wielu Polaków planuje rozwinąć swoje kariery w branży IT w niemieckich, austriackich lub szwajcarskich firmach. Wszystko to powoduje, że na rynku jest duży popyt na informatyków znających branżowy język niemiecki, wielu z nich dostrzega też konieczność poznania tego języka w stopniu komunikatywnym.

Jeśli jesteś wśród nich i Ty, sięgnij po książkę Język niemiecki w IT. Rozmówki. Rozwiniesz dzięki niej swoje umiejętności językowe, poznasz branżowe zwroty i terminy wykorzystywane w IT, a także dowiesz się, jak płynnie odpowiadać na najczęściej zadawane pytania i prawidłowo formułować własne. Ułożone tematycznie rozmówki pozwolą Ci nie tylko podszlifować niemiecki i poszerzyć słownictwo, lecz także poznać kulturę pracy w niemieckojęzycznej firmie. Pytania do dialogów ułatwią rozwiązanie języka, a tłumaczenia rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące przedstawionych treści. Bardzo praktyczny sposób prezentacji i wieloletnie doświadczenie autora zapewnią Ci niezbędną pewność siebie.

- Dialogi z życia wzięte, dotyczące różnych zagadnień z branży IT
- Rozmówki na praktyczne tematy poruszane w firmach
- Specjalistyczne słownictwo i kontekst, w którym jest używane
- Pytania pozwalające sprawdzić zrozumienie treści
- Tłumaczenia dialogów wyjaśniające wątpliwości
- Zwroty przydatne w karierze zawodowej i życiu codziennym
Więcej informacji
SKU 9788328336629
Wydawnictwo Helion
Autor Marcin Jackiewicz
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 155 x 235
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Język Niemiecki w IT. Rozmówki
Twoja ocena