Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Język angielski zawodowy dla technika żywienia i usług gastronomicznych. Zeszyt ćwiczeń

W magazynie
SKU
9788302192944
SKU 9788302192944
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Katarzyna Sarna, Rafał Sarna
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Nasza cena 43,93 zł Normalna cena 59,04 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Zeszyt ćwiczeń opracowany z myślą o osobach uczących się języka angielskiego jako języka zawodowego. Zawiera specjalistyczne słownictwo – nazwy surowców, półsurowców, gotowych potraw, sprzętu specjalistycznego używanego w gastronomii oraz poszczególnych technik gastronomicznych. Autorzy ćwiczeń kładą duży nacisk na komunikację z gościem, jego profesjonalną obsługę, a także na organizację pracy i radzenie sobie ze stresem.

Publikacja podsuwa także słownictwo przydatne podczas poszukiwania pracy (wakacyjnej i stałej) w międzynarodowym środowisku – uczy czytać ze zrozumieniem ogłoszenia o pracę, pokazuje, jak napisać CV i list motywacyjny, podpowiada zwroty potrzebne w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Zeszyt ćwiczeń szlifuje niemal wszystkie umiejętności ważne w posługiwaniu się językiem obcym, w tym słuchanie i rozumienie (dzięki nagraniom dostępnym pod kodami QR) oraz poprawne mówienie (dzięki zadaniom do rozwiązywania w parach). Mamy tu także propozycje tematów do pisania, a w każdym dziale znajduje się dłuższy tekst czy dialog do treningu czytania. Ćwiczenia gramatyczne są zawsze poprzedzone krótkim przypomnieniem podstawowych zasad.

Po wykonaniu wielu różnorodnych zadań, podnoszących kompetencje językowe, przyszły technik żywienia i usług gastronomicznych albo przyszły technik usług kelnerskich lepiej zrozumie materiał, utrwali wiadomości i słownictwo branżowe.
Więcej informacji
SKU 9788302192944
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Katarzyna Sarna, Rafał Sarna
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Język angielski zawodowy dla technika żywienia i usług gastronomicznych. Zeszyt ćwiczeń
Twoja ocena