Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Ja i Mój Świat. Podręcznik Część 1. Lekcje Dla Uczniów z Autyzmem i Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi. Etap Obrazka

W magazynie
SKU
9788371347436
SKU 9788371347436
Wydawnictwo Harmonia
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Nasza cena 25,49 zł Normalna cena 30,00 zł
Publikacja została opracowana przez zespół psychologów i pedagogów ze Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku w następującym składzie: Marzena Bednarz, Joanna Bladowska, Karolina Kluczkowska, Weronika Lubocka, Eliza Ludkiewicz, Agnieszka Maślaczyk-Trzasko, Angelika Miłosz, Małgorzata Okoniewska, Olga Sniezhko, Magdalena Sowińska, Lidia Szczepańska, Marzena Żmuda-Trzebiatowska.
 
Podręcznik „Ja i mój świat” został przygotowany z myślą o uczniach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i autyzmem, dla których korzystanie z podręczników dla szkół masowych jest zbyt trudne. Publikacja pozwala na systematyczne, zaplanowane wprowadzanie treści edukacyjnych związanych z poznawaniem środowiska społeczno-przyrodniczego. Przy opracowaniu książki uwzględniono potrzeby, możliwości i poziom rozwoju wszystkich uczniów. Odbiorcą jest dziecko, które nie musi posiadać umiejętności czytania.
 
Duże, realistyczne zdjęcia w książce mają być bodźcem dla ucznia do kształtowania pojęć z danego zakresu i do pracy z krótkim tekstem czytanym przez nauczyciela lub rodzica, wprowadzającym w tematykę. Czytanki są krótkie, proste, dostosowane do poziomu uwagi dziecka rozpoczynającego swoją edukację w placówce. Przygotowane polecenia i pytania do czytanek pomogą nauczycielowi oswoić dziecko z podręcznikiem szkolnym.
Więcej informacji
SKU 9788371347436
Wydawnictwo Harmonia
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ja i Mój Świat. Podręcznik Część 1. Lekcje Dla Uczniów z Autyzmem i Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi. Etap Obrazka
Twoja ocena