Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Intelligent Business Pre-Intermediate. CD do Podręcznika

W magazynie
SKU
9780582840515
SKU 9780582840515
Wydawnictwo Pearson
Autor Christine Johnson
Rok Wydania 2006
Oprawa Pudełko
Nasza cena 63,12 zł Normalna cena 78,90 zł
Intelligent Business to innowacyjny kurs Business English stworzony we współpracy z renomowanym czasopismem „The Economist”. Stanowi bogate źródło współczesnych tematów i zagadnień z dziedziny biznesu. Dzięki Intelligent Business studenci nie tylko uczą się języka, ale mają również wiele okazji do praktycznego zastosowania nowych umiejętności niezbędnych w pracy zawodowej.

Uaktualniona formuła kursu, poza podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń, zawiera również:
  • Skills Book – pomoc naukową kładącą nacisk na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy poprzez użycie funkcji językowych i strategii komunikacyjnych. Uczniowie nabywają umiejętności niezbędnych w codziennej pracy, szczególnie pomocnych przy zawieraniu umów, rozwiązywaniu konfliktów czy prowadzeniu prezentacji.
  • Good Business Practice – sekcję z cennymi poradami, jak efektywnie i profesjonalnie posługiwać się językiem angielskim w interesach.
  • Dodatkowe komponenty, takie jak Pocket Style Guide, elementy wideo czy stronę internetową, które zapewniają możliwość dostosowania kursu do potrzeb uczących się oraz zróżnicowania prowadzonych zajęć.
Więcej informacji
SKU 9780582840515
Wydawnictwo Pearson
Autor Christine Johnson
Rok Wydania 2006
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Intelligent Business Pre-Intermediate. CD do Podręcznika
Twoja ocena