Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

New Inside Out Beginner. Ćwiczenia + CD (bez Klucza)

W magazynie
SKU
9781405070614
SKU 9781405070614
Wydawnictwo Macmillan
Autor Sue Kay, Vaughan Jones
Data Wydania 2007
Oprawa Miękka
Nasza cena 47,07 zł Normalna cena 57,40 zł
New Inside Out w ciekawy sposób łączy efektywne techniki nauczania z fascynującymi tematami i personalizowanymi ćwiczeniami sprawności mówienia, tzw. anecdotes, które zdecydowały o sukcesie pierwszej edycji – jednego z najbardziej znanych podręczników dla młodzieży i dorosłych – Inside Out. Duet autorski poprzedniej wersji książki, Sue Kay i Vaughan Jones, obserwowali nauczycieli korzystających z pierwszego wydania Inside Out i na tej podstawie stworzyli w pełni nowoczesny podręcznik, zachowujący jednocześnie wyjątkowy charakter serii.

  • Useful Phrases – sekcja, która pokazuje uczniom, w jakich sytuacjach należy używać nowo poznanych zwrotów, a zabawne ilustracje z pewnością pomogą lepiej zapamiętać przyswajane frazy.
  • Grammar Extra – klarowne objaśnienia gramatyczne przedstawiono w kontekście realnych sytuacji, co znacznie ułatwia zarówno zrozumienie reguł językowych, jak i ich zastosowanie. Dodatkowe notatki na marginesie pozwalają szybko odnaleźć potrzebne informacje.
  • Nowoczesna książka nauczyciela z mnóstwem materiałów do kopiowania i testami na płycie CD do samodzielnej edycji stanowi nieocenioną pomoc w przygotowaniu ciekawych zajęć.
Więcej informacji
SKU 9781405070614
Wydawnictwo Macmillan
Autor Sue Kay, Vaughan Jones
Data Wydania 2007
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:New Inside Out Beginner. Ćwiczenia + CD (bez Klucza)
Twoja ocena