Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Infos 3. Ćwiczenia do Podręcznika Wieloletniego

W magazynie
SKU
9788378823520
SKU 9788378823520
Wydawnictwo Pearson
Autor Tomasz Gajownik, Birgit Sekulski
Data Wydania 2015
Oprawa Inna
Ilość stron 96
Komunikat specjalny pierwsza_grupa_opisow
Nasza cena 33,48 zł Normalna cena 40,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Zeszyt ćwiczeń do wersji wieloletniej Infos 3 stanowi integralną część kursu. Każdej stronie z podręcznika odpowiada strona zadań w ćwiczeniach. W publikacji uczeń znajdzie - oprócz materiału utrwalającego i zadań gramatycznych - zestawienie aktywnego słownictwa Wortschatzkiste (wraz z tłumaczeniem), zestawienie zagadnień gramatycznych w formie tabel (Grammatik kompakt) oraz dodatkowe zadania dla aktywnych uczniów lubiących wspomagać się w nauce technologiami informatycznymi (Projektaufaufgabe). Ćwiczenia przeznaczone są do nauki wraz: Infos 3 Podręcznik Wieloletni.


Infos

Wieloletni kurs języka niemieckiego, który składa się z 4 tomów rocznych umożliwiających pracę zarówno z grupami rozpoczynającymi, jak i kontynuującymi naukę niemieckiego w wymiarze 2 godzin tygodniowo.

Uwzględnia doświadczenia i sugestie nauczycieli, którzy pracowali z kursem Infos w ciągu ostatnich 3 lat. Wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego. Zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych oraz daje doskonałą możliwość rozwijania podsystemów języka, np. gramatyki, słownictwa, fonetyki. Przekazuje uczniom podstawowe informacje z zakresu kultury krajów niemieckiego obszaru językowego i zachęca do poszerzania wiedzy.


Pozostałe publikacje z serii Infos - Kurs wieloletni:

Więcej informacji
SKU 9788378823520
Wydawnictwo Pearson
Autor Tomasz Gajownik, Birgit Sekulski
Data Wydania 2015
Oprawa Inna
Ilość stron 96
Komunikat specjalny pierwsza_grupa_opisow
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Infos 3. Ćwiczenia do Podręcznika Wieloletniego
Twoja ocena