Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Informatyka Europejczyka. Zeszyt Ćwiczeń Do Zajęć Komputerowych. Klasa 5. Szkoła Podstawowa

W magazynie
SKU
9788324628216
SKU 9788324628216
Wydawnictwo Helion
Autor Danuta Kiałka, Katarzyna Kiałka
Data Wydania 2013
Oprawa Miękka
Ilość stron 104
Format 195 x 260
16,95 zł
"

""Trening czyni mistrza"" - dobrze znasz to powiedzenie. I chociaż komputer nie stanowi już dla Ciebie wielkiej niewiadomej, ciągle możesz dowiedzieć się o nim czegoś nowego. Zadania zawarte w tym zeszycie charakteryzują się różnym stopniem trudności i można je rozwiązywać w dowolnej kolejności, zależnie od posiadanej wiedzy.

Dzięki tym ćwiczeniom poszerzysz i utrwalisz znajomość najważniejszych zagadnień związanych z obsługą sprzętu komputerowego, dotyczących edycji tekstu i grafiki, wykorzystania różnych możliwości multimediów i arkuszy kalkulacyjnych oraz kwestii poruszania się i bezpieczeństwa w internecie. Zadania, które rozwiążesz, pomogą całej klasie w realizacji projektów znajdujących się zarówno w podręczniku, jak i w zeszycie ćwiczeń. Zdobędziesz również umiejętność wykorzystywania nowych technik informatycznych do komunikowania się.

Do zestawu została dołączona wyjątkowa płyta multimedialna, zawierająca mnóstwo ciekawych zadań, które zamienią naukę w inspirującą zabawę. Zagadki, kolorowanki, labirynty i inne ćwiczenia znajdujące się na płycie CD rozwiną w dziecku umiejętności logicznego myślenia oraz samodzielnego zdobywania wiedzy.

Komplet podręczników, zeszytów ćwiczeń oraz płyta z serii Informatyka Europejczyka pozwala uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.

"
Więcej informacji
SKU 9788324628216
Wydawnictwo Helion
Autor Danuta Kiałka, Katarzyna Kiałka
Data Wydania 2013
Oprawa Miękka
Ilość stron 104
Format 195 x 260
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Informatyka Europejczyka. Zeszyt Ćwiczeń Do Zajęć Komputerowych. Klasa 5. Szkoła Podstawowa
Twoja ocena