Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Family And Friends 1 Second Edition. Podręcznik

W magazynie
SKU
9780194808361
SKU 9780194808361
Wydawnictwo Oxford University Press
Autor Naomi Simmons
Rok Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 219 x 276
Nasza cena 51,04 zł Normalna cena 63,80 zł
Drugie wydanie sześciopoziomowego, intensywnego kursu dla dzieci w wieku od 7 lat, oferującego materiał do 4 godzin nauki w tygodniu. Każdy poziom kursu to materiał na przynajmniej 90 lekcji.

Autorki kursu proponują naukę czytania i pisania w taki sam sposób, jak uczą się dzieci w Wielkiej Brytanii - poznają nazwy głosek w kolejności umożliwiającej czytanie i pisanie określonych słów. Dzięki temu uczniowie zaczynają szybko czytać, co pozwala na obudowanie kursu specjalnie przygotowanymi lekturkami. Family and Friends kształtuje również odpowiednie postawy społeczne, ucząc dzieci np. o konieczności niesienia pomocy czy dzielenia się z bliskimi.

Zabawne ćwiczenia rozwijające prawidłową wymowę zachęcają dzieci do mówienia po angielsku. Nauka pisania wprowadzana jest stopniowo i systematycznie, dzięki czemu uczniowie piszą chętnie i poprawnie. Lektury uzupełniające kurs wykształcają w dzieciach nawyk czytania po angielsku dla przyjemności. Różnorodne ćwiczenia sprawiają, że kurs odpowiada potrzebom dzieci o różnych stylach uczenia się. Materiał wprowadzony jest w szybkim tempie, a uzupełnia go wiele materiałów dodatkowych, dzięki czemu kurs doskonale sprawdzi się również przy dużej liczbie godzin w tygodniu. Każdy poziom kursu dopełniają dodatkowe lektury i ćwiczenia gramatyczne.

Family and Friends znakomicie integruje nie tylko wszystkie sprawności językowe, ale również uczy dzieci wartości i właściwych zachowań (civic education). Poza podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń, nauczyciel ma do dyspozycji ogromną różnorodność materiałów dodatkowych. Ponadto kurs można wzbogacić o podręcznik do gramatyki Grammar Friends.
Więcej informacji
SKU 9780194808361
Wydawnictwo Oxford University Press
Autor Naomi Simmons
Rok Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 219 x 276
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Family And Friends 1 Second Edition. Podręcznik
Twoja ocena