Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Target CPE. Ćwiczenia, Testy, Wskazówki + MP3

W magazynie
SKU
9788377888124
SKU 9788377888124
Wydawnictwo EDGARD
Rok Wydania 2016
Oprawa Miękka
Nasza cena 27,44 zł Normalna cena 49,89 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Nowa Formuła - uwzględnia najnowsze zmiany! 6 wzorcowych zestawów egzaminacyjnych i klucz odpowiedzi z wyczerpującymi wskazówkami.

Target CPE. Ćwiczenia, testy, wskazówki to kompletny zestaw przygotowujący do egzaminu Cambridge English: Proficiency (CPE). Uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości oraz umiejętności nabyte podczas nauki w szkole oraz w trakcie kursów językowych. Polecany jest zwłaszcza osobom samodzielnie przygotowującym się do egzaminu.

Podręcznik zawiera 6 zestawów egzaminacyjnych. Każdy z nich zbudowany jest zgodnie ze strukturą prawdziwego egzaminu – składa się z czterech części: Reading and Use of English, Writing, Listening i Speaking. W każdej z nich znajdują się różne rodzaje ćwiczeń takie jak na egzaminie CPE, przydatne wskazówki oraz dokładnie objaśnione polecenia. Na końcu książki zamieszczono prawidłowe odpowiedzi.Szczegółowe omówienie każdej z nich wyjaśni wątpliwości i uzupełni wiedzę. Dodatkowo w książce znajdują modelowe odpowiedzi z działu Speaking, pełny zapis nagrań z części Listening oraz wzorcowe teksty pisemne z działu Writing.

Płyta CD mp3 zawiera ponad 90 minut nagrań profesjonalnych lektorów. Specjalnie dobrane nagrania pomagają trenować wymaganą na egzaminie umiejętność rozumienia ze słuchu, przygotowując do części Listening i pozwalają osłuchać się z językiem.
Więcej informacji
SKU 9788377888124
Wydawnictwo EDGARD
Rok Wydania 2016
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Target CPE. Ćwiczenia, Testy, Wskazówki + MP3
Twoja ocena