Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Clan 7 Con Hola, Amigos! 2. Podręcznik + zawartość online

W magazynie
SKU
9788498485363
SKU 9788498485363
Wydawnictwo EdiNumen
Autor Valero Pilar
Rok Wydania 2013
Oprawa Miękka
Ilość stron 83
Format 210 x 295
84,50 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Kurs składa się z czterech podręczników, obejmujących poziomy A1 (części pierwsza i druga) i A2 (części trzecia i czwarta) zgodnie z ESOKJ. Każda część serii Clan 7 składa się z podręcznika wraz z płytą CD-ROM, zeszytu ćwiczeń oraz przewodnika metodycznego dla nauczyciela z płytą CD-ROM. Treść kursu została opracowana przy merytorycznym wsparciu Instytutu Cervantesa.

Kurs Clan 7 uczy przez zabawę, wykorzystując piosenki, gry i ilustrowane historie w atrakcyjny i przystępny sposób. Seria prezentuje kulturowe bogactwo świata hiszpanojęzycznego, a także rozwija umiejętności językowe przez zróżnicowane zadania praktyczne.

Podręcznik składa się z 9 rozdziałów, których zawartość odpowiada założeniom Plan curricular Instytutu Cervantesa. Rozwinięcie tych treści znajduje się w kursie interaktywnym Hola, amigos!, zatwierdzonym przez Instytut Cervantesa we współpracy z Uniwersytetem Alberta w Kanadzie. Każdy z rozdziałów podzielony jest na trzy części. Do podręcznika dołączony jest komiks podsumowujący omówiony materiał za pomocą różnorodnych historii.

CD-ROM Hola, amigos! składa się z 9 rozdziałów, które wspomagają pracę z podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń przez multimedialną aktywizację uczniów.

Atutem całej serii jest nacisk na nauczanie języka hiszpańskiego oparty na aktywnej obserwacji, udziale w zabawach i grach poprzez śpiew, rysunek i prace manualne. Historie dotyczące państw hiszpanojęzycznych opowiedziane przez 9 barwnych postaci z 9 państw obszaru hiszpanojęzycznego umożliwiają poznanie historii i kultury tej części świata. Całość wsparta narzędziami interaktywnymi zapewnia ciągły rozwój umiejętności uczniów z zakresu nauki języka obcego.
Więcej informacji
SKU 9788498485363
Wydawnictwo EdiNumen
Autor Valero Pilar
Rok Wydania 2013
Oprawa Miękka
Ilość stron 83
Format 210 x 295
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Clan 7 Con Hola, Amigos! 2. Podręcznik + zawartość online
Twoja ocena