Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Il Mio Primo Dizionario Illustrato D'italiano - La Casa

W magazynie
SKU
9788881488308
SKU 9788881488308
Wydawnictwo ELI & ET TOI
Autor Tiziana Tonni
Data Wydania 2002
Oprawa Miękka
Ilość stron 16
Format 210 x 297
Nasza cena 26,01 zł Normalna cena 28,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Il mio primo dizionario illustrato d'italiano - La casa - słownik obrazkowy z kolekcji Il mio primo dizionario illustrato d'italiano - attacca, gioca & impara przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Zakres słownictwa: dom

Poziom trudności: A0-A1

Słownik umożliwia dziecku opanowanie podstawowego słownictwa języka włoskiego (około 100 wyrazów) o tematyce związanej z domem. Prezentowane tematy skonstruowane są wokół dwójki sympatycznych dzieci i ich małego kotka, którzy zachęcają dzieci do wspólnego poznawania włoskich słówek w miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Aktywną zabawę ze słownikiem umożliwiają dołączone do słownika naklejki z rysunkami oraz nazwami przedmiotów, za pomocą których dziecko ma za zadanie uzupełnić puste pola znajdujące się w poszczególnych rozdziałach. Ponadto w każdym rozdziale znajduje się prosta zagadka stymulująca spostrzegawczość dziecka oraz fragment rysunku, który celowo nie został pokolorowany, i który dziecko może pokolorować w dowolny sposób, lub według wskazówek zawartych w poleceniu.

Słownik obrazkowy Il mio primo dizionario illustrato d'italiano - La casa ułatwia dziecku skuteczne zapamiętywanie słówek i wykorzystanie ich w różnych sytuacjach komunikacyjnych dnia codziennego, a ponadto sprzyja nauce języka w sympatycznej i bezstresowej atmosferze oraz może służyć jako uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka włoskiego.

Słownik charakteryzuje się starannym wykonaniem oraz indywidualną i przyjazną szatą graficzną.
Więcej informacji
SKU 9788881488308
Wydawnictwo ELI & ET TOI
Autor Tiziana Tonni
Data Wydania 2002
Oprawa Miękka
Ilość stron 16
Format 210 x 297