Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Hiszpański. Czas na hiszpański. Planer językowy. Poziom A2 - B1

W magazynie
SKU
9788367219792
SKU 9788367219792
Wydawnictwo EDGARD
Data Wydania 2022
Oprawa Inna
Nasza cena 33,43 zł Normalna cena 49,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Planer językowy. Czas na hiszpański to wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć naukę hiszpańskiego z codziennym planowaniem, inspirowaniem i realizacją celów. Wykorzystanie metody wiecznego kalendarza pozwala rozpocząć korzystanie z niego w dowolnym momencie, bez konieczności czekania na konkretną datę. Materiał dostosowany jest do początkujących użytkowników języka hiszpańskiego, na poziomie A1-B1, szukających motywacji, natchnienia i pomysłów do dalszej nauki.

Już dzisiaj rozpocznij rok regularnej nauki języka hiszpańskiego! Skończ z wymówkami i nie czekaj na nowy tydzień, rok czy specjalną okazję. Ucz się nowego słownictwa i gramatyki oraz ćwicz pamięć w potrójnym systemie powtórek i sprawdzaj wiedzę w testach podsumowujących materiał z kilku tygodni. Nauka wejdzie ci w nawyk i szybko zauważysz pozytywne rezultaty swoich działań.

Podział na małe porcje materiału przeznaczone do codziennej nauki sprzyja przyswajaniu materiału i szybszemu zapamiętywaniu. Podręczny format ułatwia korzystanie z planera w każdej wolnej chwili ? w drodze do szkoły czy pracy, w domu, w podróży ? można go zabrać ze sobą wszędzie.

Kalendarz z podziałem tygodniowym i miesięcznym świetnie sprawdzi się również do prywatnego planowania. Dostosuj planer do własnych potrzeb w strefie wolnej twórczości - pisz pamiętnik, opowiadania i rysuj mapy myśli. Korzystaj ze strefy geograficzno-kulturowej ? zbieraj inspiracje, zapisuj ciekawostki oraz terminy spotkań. Sprawdź nowoczesną metodę nauki, motywuj się, realizuj językowe cele krok po kroku i obserwuj efekty!

Planer językowy. Czas na hiszpański to:

nauka języka na poziomie A1-B1
roczny plan językowy
możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie
podział na układ tygodniowy i miesięczny
słownictwo i gramatyka
potrójny system powtórek
testy sprawdzające znajomość materiału
cytaty i hasła motywujące
strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli)
strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje)
pomoc w określeniu celów językowych i realizacji
Więcej informacji
SKU 9788367219792
Wydawnictwo EDGARD
Data Wydania 2022
Oprawa Inna