Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Habla A2

W magazynie
SKU
9788396292308
SKU 9788396292308
Wydawnictwo SinFronteras
Data Wydania 2021
Oprawa Inna
Nasza cena 99,90 zł Normalna cena 111,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Podręcznik został przygotowany przez dwóch, jednych z najlepszych nauczycieli nauczania ELE w Polsce. Autorami są Jorge Salazar Rivera i David Amorín García, nauczyciele z dużym doświadczeniem zarówno w nauczaniu, jak i w szkoleniu nauczycieli.
Co oferuje HABLA A2?
HABLA przywiązuje szczególną wagę do jasnej i zwięzłej prezentacji różnych atrakcyjnych tematów gramatycznych za pomocą intuicyjnych wykresów i diagramów, a wszystko to, wzmocnione jest ćwiczeniami, które będą stanowić stymulujące wyzwanie dla ucznia. Odchodzimy od mechanicznych i monotonnych ćwiczeń, tematów, które straciły zainteresowanie dla nowych pokoleń i odważamy się przedstawiać tematy dotyczące nowych technologii.
Zostawiamy za sobą stare motywy, tematy, które nie łączą się z nowymi problemami XXI wieku. Wychodzimy naprzeciw naszym uczniom i przyszłym zainteresowanym, którzy będą chcieli uczyć się języka hiszpańskiego.
Kolejną ważną nowością jest część do słuchania, czyli nagrania audio. Po raz pierwszy na rynku są one prezentowane z kodem QR, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do ich treści. Można zapomnieć o płytach CD czy pobraniach z sieci.
Podręcznik jest przeznaczony dla młodzieży szkoły średniej, studentów i dla osób dorosłych.
Więcej informacji
SKU 9788396292308
Wydawnictwo SinFronteras
Data Wydania 2021
Oprawa Inna