Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Wirus! 2: Ewolucja. Dodatek do Gry Imprezowej

W magazynie
SKU
5904262950835
SKU 5904262950835
Wydawnictwo Muduko
Data Wydania 2019
Oprawa Pudełko
Format 153 x 108 x 35
22,10 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Ilość graczy: 2 - 6 osób
Wiek graczy: od 8 lat
Czas rozgrywki: około 20 minut

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wirus!

Czas ucieka, gdyż nowe, zmutowane wirusy zaczęły rozprzestrzeniać się w niekontrolowany sposób, siejąc panikę w laboratorium. Pomóż nam je unicestwić!

Gdy tylko działania lekarzy zaczęły przynosić skutek, sprawy mocno się skomplikowały… Wirusy ewoluowały...

Dalsze badania próbek przechowywanych w laboratorium ujawniły, że wirusy się zmutowały i są jeszcze bardziej odporne i agresywne. Wobec tego nowego zagrożenia, tradycyjne metody leczenia okazują się być teraz bezużyteczne. Aby zniszczyć zmutowane wirusy, konieczne jest zastosowanie szczepionek eksperymentalnych.

Ale spokojnie. Nasi naukowcy usilnie pracują już nad ich nową odmianą, która pomoże w walce i uratuje świat przed epidemią. Czas jednak ucieka, gdyż nowe, zmutowane wirusy zaczęły rozprzestrzeniać się w niekontrolowany sposób, siejąc panikę w laboratorium.

Twoim kolejnym zadaniem będzie zatem opanowanie obecnej epidemii i powstrzymanie zmutowanych wirusów przed przedostaniem się do populacji. Wymieniaj karty z innymi graczami, wrzucaj wirusy do kwarantanny i koniecznie nie zapomnij ubrać kombinezonu ochronnego.

Koniecznie staraj się utrzymać wirusy pod kontrolą poprzez izolowanie ich i zbuduj zdrowe ciało. Z pomocą przyjdzie Ci zupełnie nowy organ bioniczny, którego nie można zarazić żadnym typem wirusa. Uważaj jednak na zawistnych rywali, którzy chcą, aby to na nich spłynęły sława i wdzięczność ludzkości. Z pewnością będą starali się utrudnić Ci zadanie, stale sabotując Twoją pracę. Nie daj się i pomóż nam uratować świat przed nową epidemią.
Więcej informacji
SKU 5904262950835
Wydawnictwo Muduko
Data Wydania 2019
Oprawa Pudełko
Format 153 x 108 x 35
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wirus! 2: Ewolucja. Dodatek do Gry Imprezowej
Twoja ocena