Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Europa w 10 dni. Gra planszowa

W magazynie
SKU
5902650614826
SKU 5902650614826
Wydawnictwo REBEL
Autor Alan R. Moon, Aaron Weissblum
Data Wydania 2020
Oprawa Pudełko
Nasza cena 65,55 zł Normalna cena 79,95 zł
Liczba graczy: 2 - 4 osoby
Przedział wiekowy: od 10 lat
Czas rozgrywki: ok. 20 - 30 minut

Zawartość pudełka:
- 52 płytki państw
- 19 płytek środków transportu (10 płytek samolotu i 9 płytek statków)
- 4 zestawy stojaków na płytki (po 2 stojaki w każdym zestawie)
- plastikowy podajnik
- plansza
- instrukcja

Zaplanuj wycieczkę marzeń!

Gra Alana R. Moona, twórcy bestsellerowej serii Wsiąść do Pociągu!

Z Hiszpanii samolotem do Grecji? A może lepiej statkiem, zahaczając po drodze o Maltę? W całej Europie jest wiele do odkrycia, podobnie jak wiele jest dróg do zwycięstwa w tej wyjątkowej grze rodzinnej! Dobierajcie kolejne płytki podróży i składajcie je w całość, by wspólnie stały się idealnym planem wycieczki po Starym Kontynencie. Na czym to polega?

Naszym celem jest jak najszybsze ułożenie planu dziesięciodniowej podróży. W tym celu musimy zebrać zestaw 10 kafelków, które w logiczny sposób odzwierciedlą nasze przemieszczanie się po Europie.

W tym celu będziemy dobierać kolejne płytki podróży i zastępować nimi te, które już mamy w swoim zestawie.

Znajdująca się na środku plansza będzie służyła nam za podpowiedź, jakie kraje możemy ze sobą łączyć, a także jakich środków transportu możemy w tym celu użyć. Wystarczy przestrzegać trzech prostych zasad:
-Jeśli państwa mają wspólną granicę, możemy przemieszczać się między nimi pieszo. Między kafelkami takich państw niepotrzebny jest żaden środek transportu.
- Między państwami, które na mapie oznaczone są jednakowym kolorem, możemy poruszać się drogą lotniczą. W tym celu należy dopasować do nich kartę samolotu w odpowiednim kolorze i umieścić między nimi.
- Państwa graniczące z tym samym morzem lub oceanem możemy połączyć drogą morską. Ich kolor nie ma znaczenia, ale między ich płytkami musi się znaleźć prom podpisany odpowiednim akwenem.

Dlaczego pokochasz tę grę?
- To prosta i przyjemna gra rodzinna, która spodoba się zarówno zaawansowanym graczom, jak i planszówkowym nowicjuszom. Nie wymaga żmudnego tłumaczenia, a sama rozgrywka nie jest skomplikowana.
- Pozbawiona negatywnej interakcji, gra doskonale nadaje się do rozgrywek w rodzinnym gronie, a także wśród osób, które nie przepadają za drobnymi złośliwościami przy stole.
- Pięknie wykonana jest przyjazna dla najmłodszych, a dzięki planszy-mapie, będzie utrwalała naszą wiedzę z geografii Europy.
Więcej informacji
SKU 5902650614826
Wydawnictwo REBEL
Autor Alan R. Moon, Aaron Weissblum
Data Wydania 2020
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Europa w 10 dni. Gra planszowa
Twoja ocena