Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Grammatica Duso Della Lingua Italiana + CD

W magazynie
SKU
9788853607669
SKU 9788853607669
Wydawnictwo Eli
Autor Monica Celi, Loredana La Cifra
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 244
Format 210 x 285
Nasza cena 56,86 zł Normalna cena 66,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Prosty i przyjazny podręcznik prezentujący w zwięzłej i przystępnej formie najważniejsze zagadnienia gramatyki języka włoskiego. Książka przeznaczona jest dla osób rozpoczynających naukę języka włoskiego oraz osób uczących się tego języka na poziomach od A1 do B2. Podręcznik Grammatica d’uso della lingua italiana może być używany jako materiał uzupełniający dowolny kurs nauczania języka włoskiego i znajduje zastosowanie zarówno w przypadku typowych zajęć szkolnych jak i w nauce indywidualnej.

Struktura: książka składa się z 95 syntetycznych rozdziałów prezentujących poszczególne reguły językowe w kolejności od najbardziej elementarnych do złożonych. Każda podwójna strona książki to jeden rozdział poświęcony jednemu wybranemu zagadnieniu i posiadający następującą strukturę:
  • strona po lewej: zwięzłe przedstawienie reguły gramatycznej w formie obrazka ilustrującego jej przykładowy kontekst komunikacyjny wraz ze stosownym objaśnieniem, ewentualną klasyfikacją w formie tabelki, przykładami użycia i dodatkowymi uwagami;
  • strona po prawej: proste ćwiczenia sprawdzające zrozumienie i umiejętność poprawnego zastosowania poznanej reguły.
Po każdych dziesięciu rozdziałach książki umieszczony jest dwustronicowy rozdział z ćwiczeniami powtórkowymi sprawdzającymi umiejętność zastosowania poznanych dotychczas zasad językowych.

Na końcu książki znajdują się:
  • rozdział uzupełniający poświęcony fonetyce włoskiej wraz z serią ćwiczeń zorientowanych na prawidłową wymowę i ortografię;
  • podsumowanie wszystkich przedstawionych w książce zagadnień językowych ze szczególnym uwzględnieniem form nieregularnych (czasowniki, tworzenie rzeczowników itp.).
Książka oferuje ponadto możliwość zapoznania się z trzema przykładowymi testami egzaminów językowych CELI na poziomach od A2 do B2 (CELI 1,2,3).

Do książki dołączona jest płyta CD audio zawierająca ćwiczenia wspomagające naukę poprawnej wymowy i intonacji oraz rozumienia ze słuchu.
Więcej informacji
SKU 9788853607669
Wydawnictwo Eli
Autor Monica Celi, Loredana La Cifra
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Ilość stron 244
Format 210 x 285
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Grammatica Duso Della Lingua Italiana + CD
Twoja ocena