Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Grammar Trainer 1. Beginner/Elementary. Photocopiable Resource Book

W magazynie
SKU
9788853605061
SKU 9788853605061
Wydawnictwo Eli
Autor Lisa Kester-Dodgson
Data Wydania 2010
Oprawa Miękka
Nasza cena 99,51 zł Normalna cena 119,90 zł
Grammar Trainer 1 (A1-A2) Photocopiable Resource Book - Beginner/Elementary - to pierwszy poziom z serii trzech książek z materiałami wspomagającymi naukę gramatyki języka angielskiego na poziomach A1-B1 przeznaczonymi do swobodnego kopiowania przez nauczycieli i lektorów.

Książka podzielona jest na 46 jednostronicowych rozdziałów poświęconych najważniejszym zagadnieniom gramatycznym języka angielskiego na poziomach A1-A2 i oferuje różnego rodzaju ćwiczenia o charakterze sprawdzającym i utrwalającym praktyczne umiejętności ucznia związane z prawidłowym stosowaniem reguł gramatycznych.

Ponadto na końcu książki znajduje się ośmiostronicowa sekcja z prezentacją najistotniejszych reguł gramatycznych w formie uporządkowanych i czytelnych tablic oraz sześciostronicowa sekcja z odpowiedziami do ćwiczeń.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć. Zawarte w książce materiały można powielać dowolną ilość razy bez naruszania praw autorskich, ponieważ osoba kupująca książkę nabywa prawo do kopiowania zawartych w niej treści. Dodatkowo w celu ułatwienia powielania materiały mają czarno-biały druk i zostały w całości zbindowane, co minimalizuje możliwość zniszczenia książki podczas rozkładania jej na kserokopiarce, lub skanerze.
Więcej informacji
SKU 9788853605061
Wydawnictwo Eli
Autor Lisa Kester-Dodgson
Data Wydania 2010
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Grammar Trainer 1. Beginner/Elementary. Photocopiable Resource Book
Twoja ocena