Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Gramatica Practica B1 + CD

W magazynie
SKU
9788853615275
SKU 9788853615275
Wydawnictwo Eli
Autor Raquel García Prieto
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 96
Format 195 x 280
Nasza cena 28,71 zł Normalna cena 35,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Gramática Práctica B1 - teoria y ejercicios de gramática española + CD to nowoczesny i przyjazny w użyciu kurs gramatyki języka hiszpańskiego prezentujący w zwięzłej i przystępnej formie zbiór najważniejszych reguł językowych na poziomie podstawowym.

Książka przeznaczona jest dla osób rozpoczynających naukę języka hiszpańskiego oraz osób uczących się tego języka na poziomie B1.

Książka składa się z 23 kilkustronicowych, syntetycznych rozdziałów prezentujących poszczególne zasady gramatyczne. Każdy rozdział poświęcony jest jednemu wybranemu zagadnieniu i zbudowany jest z następujących dwóch części:
  • -zwięzłe przedstawienie danej reguły wraz ze stosownym objaśnieniem, ewentualną klasyfikacją w formie tabelki, przykładami użycia w kontekście i dodatkowymi uwagami,
  • -seria prostych ćwiczeń sprawdzających zrozumienie i umiejętność poprawnego zastosowania poznanej reguły.

Do książki dołączona jest płyta CD audio zawierająca materiał audio do ćwiczeń oraz ułatwiająca naukę poprawnej wymowy i intonacji.

W końcowej części książki znajdują się:
  • - kilkustronicowy dodatek z ćwiczeniami powtórkowymi sprawdzającymi umiejętność zastosowania zasad językowych poznanych w kolejnych rozdziałach,
  • - tabele odmian czasowników nieregularnych,
  • - transkrypcje nagrań z płyty CD audio.

Podręcznik umożliwia natychmiastowe przyswojenie i zastosowanie w praktyce zaprezentowanych zasad językowych, a dzięki swojej intuicyjnej budowie i gradacji trudności prezentowanego materiału nie wymaga od użytkownika zaawansowanej znajomości języka hiszpańskiego, ani skomplikowanej wiedzy językowej.

Podręcznik może być używany jako materiał uzupełniający dowolny kurs nauczania języka hiszpańskiego i znajduje zastosowanie zarówno w przypadku typowych zajęć szkolnych jak i w nauce indywidualnej.
Więcej informacji
SKU 9788853615275
Wydawnictwo Eli
Autor Raquel García Prieto
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 96
Format 195 x 280
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gramatica Practica B1 + CD
Twoja ocena