Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Graj z Głową. Almanach Mistrza Gry

W magazynie
SKU
9788394726645
SKU 9788394726645
Wydawnictwo Portal
Autor Ignacy Trzewiczek
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 132
Format 160 x 230
Nasza cena 29,05 zł Normalna cena 35,01 zł
Jak ułożyć sobie relację z graczem? Jak zbudować dobrą drużynę? Jak przyznawać punkty doświadczenia? Jak dać frajdę z bohatera gracza?

Zmierz się z najważniejszymi problemami Mistrza Gry! Odpowiedz na te pytania... z głową!

Artykuły zamieszczone w Graj z głową: Almanach Mistrza Gry podejmują kluczowe zagadnienia relacji Mistrza Gry z graczami. Książka naszpikowana jest przykładami, zawiera anegdoty z sesji, przydatne trików i propozycje rozwiązań częstych problemów. To nieoceniona pomoc dla początkujących Mistrzów Gry, punkt odniesienia dla tych bardziej zaawansowanych oraz po prostu znakomita lektura.

Podręcznik podzielony jest na cztery duże rozdziały:
- Gracz - w którym znajdują się techniki związane z relacjami pomiędzy MG i graczem, wyjaśnienie tego, czego pragną gracze na sesji i jak realizować ich potrzeby.
- Drużyna - w którym znajdują się metody, dzięki którym MG może zespolić graczy i zmienić ich w dobrze współpracującą, ciekawą drużynę BG.
- Punkty doświadczenia - w którym znajdują się porady i sztuczki związane z przyznawaniem graczom PD.
- Bohater gracza - zawierający techniki poświęcone postaciom graczy i takim zagadnieniom jak śmierć postaci, czy metodom ubarwiania Bohaterów Graczy.

Almanach Mistrza Gry: Graj z głową to drugi tom z cyklu almanachów Mistrza Gry zapoczątkowanego przez Graj twardo Johna Wick'a.

Ignacy Trzewiczek, doświadczony Mistrz Gry i współautor gier Neuroshima i Monastyr, zasłynął 'Jesienną Gawędą', cyklem artykułów o prowadzeniu Warhammera, kóry na zawsze zmienił wizerunek tej gry w Polsce.
Więcej informacji
SKU 9788394726645
Wydawnictwo Portal
Autor Ignacy Trzewiczek
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 132
Format 160 x 230
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Graj z Głową. Almanach Mistrza Gry
Twoja ocena