Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Gra Językowa Niemiecki. Lasst uns Feiern!

W magazynie
SKU
9788853604774
SKU 9788853604774
Wydawnictwo Eli
Data Wydania 2000
Oprawa Pudełko
Nasza cena 45,51 zł Normalna cena 56,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Lasst uns feiern! jest grą dydaktyczną w domino o tematyce związanej z organizowaniem przyjęć. Gra ukierunkowana jest na naukę najpopularniejszych czasowników niemieckich oraz ich poprawnego użycia w zdaniach formułowanych w czasie teraźniejszym, przeszłym i przyszłym.

Gra pozwala w miłej i bezstresowej atmosferze poszerzyć zakres znajomości słownictwa języka niemieckiego na poziomie A2-B1, jak również lepiej poznać elementy kultury niemieckojęzycznej związanej ze wspólnym spędzaniem czasu i organizowaniem różnego rodzaju przyjęć.

Ponadto gra pobudza ciekawość, sprzyja nauce skutecznego zapamiętywania oraz rozwija zainteresowania bez względu na wiek. Może ona służyć jako uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka niemieckiego i z powodzeniem może być stosowana zarówno na zajęciach w szkole jak i w trakcie indywidualnych lekcji, lub też w rodzinnym gronie.

Gra opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Gemeinsamer Europäischer Referenzrahmen) - poziom A2-B1 i przewidziana jest w szczególności dla graczy w wieku od 8 do 15 lat.
Więcej informacji
SKU 9788853604774
Wydawnictwo Eli
Data Wydania 2000
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gra Językowa Niemiecki. Lasst uns Feiern!
Twoja ocena