Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Caicai Zuo Shenme Zhiye. Gra Językowa do Nauki Języka Chińskiego

Brak w magazynie
SKU
9788853623355
SKU 9788853623355
Wydawnictwo Eli
Rok Wydania 2017
Oprawa Pudełko
66,90 zł
Gra językowa do nauki języka chińskiego Cāicāi zuò shénme zhíyè.
 
Cāicāi zuò shénme zhíyè jest zespołową grą językową umożliwiającą opanowanie 40 najważniejszych nazw zawodów w języku chińskim.
Charakter gry: Gra w karty
 
Poziom trudności: 2-3 (HSK), A1-A2 (CEFR)
 
Jeden z wielu możliwych scenariuszy prowadzenia rozgrywki: Należy potasować ze sobą znajdujące się w zestawie trzy talie kart (z nazwami zawodów, opisami zawodów, oraz ilustracjami zawodów) i rozdać uczestnikom gry po 9 kart. Pozostałe karty należy ułożyć odwrócone na środku stołu. Celem gry jest utworzenie jak największej ilości pasujących do siebie trójek kart (nazwa zawodu - opis zawodu - ilustracja zawodu). Gracze ciągną kolejno po jednej karcie odkładając jednocześnie inną kartę, która jest im niepotrzebna, a z której może skorzystać inny uczestnik gry. Wygrywa ten z graczy, któremu uda się utworzyć jak największą ilość karcianych "trójek".
 
Cele językowe: nauka nazw zawodów w języku chińskim oraz stymulowanie umiejętności zapamiętywania oraz kojarzenia ze sobą wyrazów, zdań i obrazków
 
Przedział wiekowy: dzieci od 7-8 roku życia, młodzież, dorośli
 
Zastosowanie: Gra znajduje zastosowanie zarówno w trakcie zajęć w szkole jak i w warunkach domowych. Może stanowić uzupełnienie dowolnego kursu języka chińskiego na różnych poziomach trudności.
 
Dodatkowe korzyści: Gra Cāicāi zuò shénme zhíyè doskonali sprawności umysłowe takie jak pamięć, koncentrację i spostrzegawczość, sprzyja skutecznemu zapamiętywaniu oraz uczy aktywności i zdrowej rywalizacji, a jej ludyczny charakter pomaga w nawiązywaniu relacji społecznych z pozostałymi uczestnikami gry oraz wpływa pozytywnie na zredukowanie dystansu pomiędzy uczniem i uczącym.
 
Zestaw zawiera:
-132 karty (w tym 40 kart z nazwami zawodów, 40 z opisami zawodów, 40 z ilustracjami zawodów oraz 12 kart z kluczami odpowiedzi)
-broszurę metodyczną w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim opisującą reguły gry i różne scenariusze prowadzenia rozgrywki oraz zawierającą sugestie dotyczące możliwych sposobów wykorzystania gry w trakcie zajęć,
Więcej informacji
SKU 9788853623355
Wydawnictwo Eli
Rok Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Caicai Zuo Shenme Zhiye. Gra Językowa do Nauki Języka Chińskiego
Twoja ocena