Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Gold Experience 2nd Edition B2. Podręcznik

W magazynie
SKU
9781292194790
SKU 9781292194790
Wydawnictwo Pearson
Autor Katheryn Alevizos, Suzanne Gaynor, Megan Roderick
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Nasza cena 67,92 zł Normalna cena 84,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Prezentowany Podręcznik Gold Experience 2nd Edition przeznaczony jest dla uczniów znajdujących się na poziomie B2 (Upper-Intermediate). Uzupełnieniem podręcznika są ćwiczenia Gold Experience B2.


Gold Experience 2ND Edition

Druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.

Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.

Seria Gold Experience 2ND Edition obejmuje osiem poziomów zaawansowania, dzięki którym nauczyciel ma możliwość precyzyjnego doboru poziomu kursu do umiejętności ucznia. Poziomy A1+, A2+, B2, B2+ i C1 zawierają 100% nowych treści. Pozostałe poziomy A1, A2, B1, B1+ zostały zaktualizowane, a w przypadku poziomów A2 i B1 dostosowane do nowych wymogów egzaminów Key for Schools i Preliminary for Schools.

Książce towarzyszy cyfrowy podręcznik, dostępny w przeglądarce internetowej oraz w aplikacji mobilnej Reader+ wraz z kompletem towarzyszących materiałów audio i wideo oraz szeregiem praktycznych narzędzi ułatwiających naukę – zakładki, notatki, zakreślacz, itp.

Idealnie sprawdzi się przy pracy w domu, podczas nauki w trybie zdalnym oraz w ramach „blended learning”.

W celu uzyskania dostępu do eBooka, zapraszamy do kontaktu z doradcami Pearson.
Kod dostępu do eBooka wysyłany jest drogą mailową. Ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (np. edesk.pearson.pl lub english.com/login, zależnie od produktu).

Aplikacja Reader+ dostępna jest na urządzenia z system Android oraz Apple iOS.

Dowiedz się więcej o eBookach Pearson i sprawdź wymogi techniczne.

Kontakt ze wsparciem technicznym Pearson dostępny pod nr 22 306 07 79.

Publikacje z tej serii dla innych poziomów zaawansowania:

Więcej informacji
SKU 9781292194790
Wydawnictwo Pearson
Autor Katheryn Alevizos, Suzanne Gaynor, Megan Roderick
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gold Experience 2nd Edition B2. Podręcznik
Twoja ocena