Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Gold Experience 2nd Edition A2. Podręcznik + Online Practice

W magazynie
SKU
9781292237244
SKU 9781292237244
Wydawnictwo Pearson
Autor Kathryn Alevizos, Suzanne Gaynor
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 160
Format 220 x 280
Nasza cena 125,01 zł Normalna cena 138,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.

Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.

Seria Gold Experience 2ND Edition obejmuje osiem poziomów zaawansowania, dzięki którym nauczyciel ma możliwość precyzyjnego doboru poziomu kursu do umiejętności ucznia. Poziomy A1+, A2+, B2, B2+ i C1 zawierają 100% nowych treści. Pozostałe poziomy A1, A2, B1, B1+ zostały zaktualizowane, a w przypadku poziomów A2 i B1 dostosowane do nowych wymogów egzaminów Key for Schools i Preliminary for Schools. Książce towarzyszy cyfrowa wersja, dostępna w przeglądarce internetowej oraz w aplikacji mobilnej Reader+ wraz z kompletem towarzyszących materiałów audio i wideo oraz szeregiem praktycznych narzędzi ułatwiających naukę – zakładki, notatki, zakreślacz, itp. Idealnie sprawdzi się przy pracy w domu, podczas nauki w trybie zdalnym oraz w ramach „blended learning”. Kod dostępu do eBooka wysyłany jest drogą mailową. Ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (np. edesk.pearson.pl lub english.com/login, zależnie od produktu). Aplikacja Reader+ dostępna jest na urządzenia z system Android oraz Apple iOS. Dowiedz się więcej o eBookach Pearson i sprawdź wymogi techniczne. Kontakt ze wsparciem technicznym Pearson dostępny przez Formularz kontaktowy.
Więcej informacji
SKU 9781292237244
Wydawnictwo Pearson
Autor Kathryn Alevizos, Suzanne Gaynor
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 160
Format 220 x 280