Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

New Friends 1. Oprogramowanie Tablic Interaktywnych

W magazynie
SKU
9788376002095
SKU 9788376002095
Wydawnictwo Pearson
Autor Mariola Bogucka, Carol Skinner
Data Wydania 2010
Oprawa Pudełko
Nasza cena 315,62 zł Normalna cena 384,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
New Friends to zaktualizowana edycja bestsellerowego kursu języka angielskiego, który od początku zdobył uznanie nauczycieli klas 4–6. Obecna wersja jest dodatkowo odświeżona i uzupełniona - kładzie większy nacisk na rozwój wszystkich sprawności językowych.

  • Spełnia wszystkie wymogi podstawy programowej. Jest bogaty w wiadomości kulturowe, projekty, ćwiczenia rozwijające autonomię ucznia.
  • Liczne polskie elementy sprawiają, że nauka z New Friends jest łatwa i przyjemna. Zawiera polecenia w języku polskim (w części 1 oraz w zeszycie ćwiczeń w części 2) oraz słowniczek angielsko-polski.
  • Uczniowie szczególnie chwalą sobie sekcję Culture Corners, w której dyskutuje się o polskich książkach i filmach, oraz ciekawych miejscach i sławnych Polakach.
  • Wszechstronnie przygotowany, świetnie sprawdza się w dużych klasach oraz w pracy z uczniami o różnym poziomie zdolności językowych.
  • Oferuje nauczycielom pomocne materiały dodatkowe do każdej lekcji (Resource Bank z ćwiczeniami do kopiowania oraz interaktywny CD-ROM), testy i plany lekcji adekwatne do ich potrzeb.
Więcej informacji
SKU 9788376002095
Wydawnictwo Pearson
Autor Mariola Bogucka, Carol Skinner
Data Wydania 2010
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:New Friends 1. Oprogramowanie Tablic Interaktywnych
Twoja ocena