Wypełnij dane w formularzu, aby wziąć udział w konkursie „Ze szkolnej ławki na okładki”

Myślicie, że dzieci nie czytają książek? Nic bardziej mylnego! A my naszym konkursem chcemy to udowodnić. Oprócz promowania czytelnictwa w szkołach, chcemy rozwijać kreatywność i umiejętności artystyczne. Zachęcamy do udziału, bowiem nagrody to nie tylko książki!

Nagrody będą przyznawane:
Indywidualnie – pakiet książek, gier i puzzli o wartości 600, 500 lub 400 złotych w zależności od zajętego miejsca. Takich pakietów mamy 9 – wygrywają 3 osoby z każdej kategorii wiekowej.

Dla 5 najaktywniejszych szkół – pakiety książek, gier i puzzli o wartości 3000 złotych, które mogą zasilić bibliotekę lub świetlicę.

Przygotowaliśmy też nagrodę specjalną! To wizyta w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym firmy Edu-Książka w Lublinie połączona z edukacyjną prelekcją i zabawami.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 15 listopada 2024. Wyniki zostaną ogłoszone do 22 listopada 2024.

    Przewiń na górę