Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Formula. B1 Preliminary. Coursebook without key and eBook with Online Practice

W magazynie
SKU
9781292446790
SKU 9781292446790
Wydawnictwo Pearson
Autor Dignen Sheila, Warwick Lindsay
Data Wydania 2022
Oprawa Inna
Nasza cena 106,98 zł Normalna cena 128,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Podręcznik Formula B1 Preliminary wchodzi w skład kursu przygotowującego do egzaminów Cambridge. Jest to kurs nowoczesny i elastyczny, co sprawia, że nauczyciele, lektorzy oraz uczniowie chętnie po niego sięgają. Seria Formula zawdzięcza swoją popularność ciekawej tematyce i wieloletniemu doświadczeniu Pearsona w tworzeniu kursów egzaminacyjnych. Dzięki temu osoby, przygotowujące się do egzaminu, mogą być pewne, że końcowy cel nauki zostanie osiągnięty. Wersja daje również dostęp do Online Practice.
Po kurs mogą sięgnąć uczniowie od 14 roku życia oraz osoby dorosłe. Do wyboru są trzy poziomy zaawansowania:
B1 (do egzaminów Preliminary oraz Preliminary for Schools),
B2 (First, First for Schools),
C1 (Advanced).
Co wyróżnia kurs Formula:
Elastyczne podejście do komponentów kursu – w zależności od długości i dynamiki nauczania nauczyciel wybiera materiał na 30, 50, 80 lub 100 godzin.
Płynność w doborze materiału pozwala dostosować się do wymogów różnych typów kursów.
Bazuje na brytyjskiej odmianie języka angielskiego.
Książki są dostępne w wersji papierowej i cyfrowej.
Oferuje dodatkowe materiały online i w aplikacji mobilnej.
Podręcznik i Exam Trainer są dostępne w wersji z kluczem i bez klucza.
Doskonałym uzupełnieniem podręcznika Formula B1 Preliminary jest Formula B1 Preliminary. Exam Trainer. Korzystanie z obu komponentów daje jeszcze większe szanse na pomyślne wypełnienie wszystkich celów kursu.
Podręcznik Formula B1 Preliminary angażuje uczniów od pierwszych stron. Każdy rozdział skupia się wokół motywów głównych, takich jak zmysł wzroku, uczucia czy niebezpieczeństwo. Są one punktem wyjścia do poruszania konkretnych zagadnień, np. ludzki wzrok, pogoda i nastrój czy niebezpieczne zawody. Podręcznik zawiera również specjalne sekcje pozwalające na ćwiczenie gramatyki, słownictwa oraz umiejętności pisania. Oprócz tego na końcu dołączono suplement Exam File z dodatkowymi testami egzaminacyjnymi. Nauka w ramach kursu Formula to zatem nie tylko przyjemność, ale także gruntowne przygotowanie do egzaminu.
Podręcznik w wersji cyfrowej, dostępny w przeglądarce internetowej oraz w aplikacji mobilnej Reader , został wzbogacony o ćwiczenia interaktywne, materiały audio i wideo oraz praktyczne narzędzia, takie jak zakładki, notatki czy zakreślacz, dzięki którym nauka stanie się łatwiejsza. Sprawdzi się doskonale w pracy zdalnej w domu oraz w ramach „blended learning”.
Kod dostępu jest ważny przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (np. edesk.pearson.pl lub english.com/login, zależnie od produktu).
Aplikacja Reader dostępna jest na urządzenia z systemem Android
Więcej informacji
SKU 9781292446790
Wydawnictwo Pearson
Autor Dignen Sheila, Warwick Lindsay
Data Wydania 2022
Oprawa Inna